۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۴
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 83394920
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون وزیر صنعت: تولید مطلوب تنظیم بازار را بدنبال دارد
عباس قبادی معاون وزیر صمت

سنندج - ایرنا - معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وقتی وضعیت تولید در کشور مطلوب باشد تنظیم بازار هم به خوبی شکل می‌گیرد.

عباس قبادی روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن که در سالن اجتماعات مرکز فنی و حرفه‌ای شهید ورمقانی سنندج برگزار شد، اظهار داشت: در سال رونق تولید علیرغم همه سختی‌ها و تحریم‌های ظالمانه‌ای که به کشور تحمیل شد با تلاش و همت تولیدکنندگان چرخه تولید همچنان می چرخد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان تولید، صنعت و اشتغال کشور را نشانه گرفته اند، اضافه کرد: تولید به معنای امنیت، اشتغال و اعتبار بخشیدن به پول ملی و تنظیم بازار است.

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تنظیم بازار یکی از چالش‌های امروز کشور است، گفت: اگر تولید به خوبی انجام شود تنظیم بازار را هم شاهد خواهیم بود.

قبادی در بخش دیگری با اشاره به وضعیت اشتغال در کردستان یادآور شد: استانی که بیش از یک میلیون تن تولید گندم و معادن طلا دارد شایسته نیست جوان بیکار داشته باشد.

وی با طرح این سوال که چرا این استان حالش در بخش تولید خوب نیست، تاکید کرد: در استاتی که ۶۰ درصد تولید مرغ آن صادر می‌شود وقتی می‌شنویم گوشت برزیلی در آن توزیع و مورد استقبال قرار می‌گیرد باید به کار خودمان شک کنیم.

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: باید فکری برای استان کردستان در بخش تولید کرد ضمن اینکه در بحث تنظیم بازار و رفع موانع تولید تمام اختیارات به رئیس سازمان صمت استان تفویض شده است.

در پایان این مراسم از تولیدکنندگان نمونه استان کردستان در حوزه صنعت، معدن و تجارت با اهدای تندیس و لوح تقدیر، تجلیل شد.

۹۹۳۶/‌۹۱۰۲

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha