جورابچیان: بارسا باید دست از دروغ گفتن در مورد «کوتینو» بردارد

تهران- ایرنا- «کیا جورابچیان» مدیر برنامه ایرانی‌الاصل «فیلیپه کوتینیو» ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا مدعی شد که با وجود اینکه باشگاه پیش‌تر به وی اطمینان داده که موکلش در تابستان فروخته نخواهد شد اما به‌تازگی مطلع شده که برخی عناصر داخلی باشگاه با مذاکره مخفیانه در صدد معاوضه وی با «نیمار» هستند.

مهاجم ۲۷ ساله سلسائو از لحظه انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی از لیورپول به نیوکمپ در ژانویه ۲۰۱۸، همواره برای برآوردن انتظارات تقلا کرده است.

این در حالی است که کوتینیو به شخصه معتقد است نخستین فصل کامل حضورش در جمع آبی‌اناری‌ها که تنها ۵ گل و ۲ پاس گل را برای وی به همراه داشت، ناامید کننده بوده است.

گمانه‌زنی‌ها در خصوص آینده مرد برزیلی در ماه‌های اخیر شدت گرفته و از باشگاه‌های منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن و حتی لیورپول به عنوان مقاصد محتمل برای وی یاد شده است.

کوتینیو ماه گذشته در پاسخ به پرسشی در رابطه با آینده خود، نسبت به آن ابراز عدم اطمینان کرد و در آن برهه تاکید کرد که تمرکز خود را تنها بر رقابت های کوپا آمریکا معطوف کرده است.

و حالا با توجه به اتمام این تورنمنت، توجهات بار دیگر به سمت رقابت‌های باشگاهی جلب شده و آینده کوتینیو بار دیگر در کانون توجه قرار گرفته است.

در این بین، جورابچیان اظهار داشت: اجازه نمی‌دهم مردم در مورد کوتینیو حرف بزنند و از او انتقاد کنند چرا که طی یک سال و نیم گذشته هرگز حرفی نزده‌ایم؛ اجازه چنین کاری را نخواهم داد و همه ما حامیان کوتینیو اجازه نخواهیم داد که چنین اتفاقی بیفتد چرا که بارسا نسبت به ماندن وی در نیوکمپ اطمینان داده است.

عزم آشکار بارسا برای نگه داشتن کوتینیو با گزارش‌های متعدد رسانه‌ها که از انتقال تابستانی وی حکایت دارد، به شدت در تعارض است.

وی ادامه داد: حرف های رئیس باشگاه (بارتومئو) کاملاً واضح بود: او هیچ تمایلی برای فروش کوتینیو به هیچ باشگاهی ندارد؛ با توجه به این موضوع و همچنین رویکرد بارسا برای نگه داشتن وی، تصمیم گرفتیم که نگاهمان را از بازار برداریم و علاوه بر این، او را به هیچ باشگاهی پیشنهاد هم ندادیم.

جورابچیان افزود: اما به‌تازگی به این حقیقت پی برده‌ام که «آندره کوری» حرف های کاملاً متناقضی می‌زند؛ او برای وارد کردن کوتینیو به عنوان بخشی از قرارداد انتقال نیمار به باشگاه فشار آورده است؛ همانطور که گفتم، کوتینیو هیچ پیشنهادی از هیچ باشگاهی ندارد چرا که ما به تصمیم بارسا احترام گذاشتیم اما به نظر آنها احترامی برای حرف هایی که زده‌اند قائل نیستند. در این مدت سکوت کردیم اما دیگر اجازه دروغ گفتن را به بارسا نخواهیم داد؛ آنها باید حقیقت را بگویند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha