۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۲
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 83394560
۰ نفر

برچسب‌ها

حرمت اهالی رسانه و جایگاه آنان باید حفظ شود

سنندج - ایرنا - بعد از بی مهری هایی که به عکاسان خبری در آیین اختتامیه کنگره مشاهیر کُرد شد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس دانشگاه کردستان از جامعه عکاسان‌ رسانه های استان عذرخواهی و بر حفظ جایگاه اهالی رسانه تاکید کردند.

جلال قلعه شاخانی در دیدار با عکاسان خبری در محل خانه مطبوعات، اظهار داشت: احترام خبرنگاران و عکاسان خبری در هر جا و مکانی باید حفظ شود.

وی با اشاره به دلخوری پیش آمده در مراسم اختتامیه کنگره مشاهیر کُرد که باعث رنجش عکاسان خبری استان شد، اضافه کرد: نبود فضا مشکل اصلی برگزاری این مراسم بود و علاقه مندان بسیاری از جمله مردم عادی و دانشجویان خواهان شرکت در این برنامه بودند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان افزود: اشتباهات و کاستی های این کنگره قابل توجیه نیست و به همین دلیل از اصحاب رسانه استان عذر خواهی می کنیم.

قلعه شاخانی همچنین گفت: کنگره مشاهیر کُرد نشان داد فضای فرهنگی استان تشنه برگزاری چنین مراسم هایی است که باید زیر ساخت های لازم در این خصوص را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه مسئولیت برگزاری این کنگره به اداره کل فرهنگ و ارشاد کردستان به عنوان دبیر اجرایی مراسم باز می گردد، یادآور شد: ما در کنار اصحاب رسانه هستیم نه در مقابل آنان و پیگیری های لازم نیز به منظور برخورد با خاطیان انجام خواهد گرفت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: حضور استاد مظهر خالقی بعد از چهار دهه در زادگاهش، افتتاح پارک مشاهیر کُرد، حضور بزرگان کُرد و اجرای شب های فرهنگی در عمارت خسرو آباد از دستاوردهای مهم این رویداد فرهنگی بود که نباید آن را نادیده گرفت.

۹۹۳۶/‌۹۱۰۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =