پاسخگویی به شهروندان را وظیفه خود می دانیم

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: معتقدم مسئولان نه به نامه یک نماینده بلکه براساس حقوق شهروندی باید پاسخگوی مردم باشند.

عباس رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا درباره اظهارات یکی از نمایندگان استان اصفهان در شورای اداری استان اصفهان که گفته بود، برخی مدیران پاسخگوی نمایندگان مردم نیستند، تصریح کرد: نمی‌دانم که منظور ایشان کدامیک از مدیران کل است اما از ایشان این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

وی تاکید کرد: مطالبه‌گری حق نماینده مردم در مجلس و پاسخگویی به مردم و نمایندگان آنها نیز از وظایف مسئولان است.

حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز (شنبه) در شورای اداری این استان گفت که برخی مدیران استان پاسخگوی نمایندگان استان در مجلس نیستند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس اضافه کرد: نمایندگان فعلی مجلس، تا هفتم خرداد سال آینده نماینده مردم هستند و باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند اما وقتی مدیری جواب آنها را نمی‌دهند، نمایندگان چگونه مطالبات مردم را پاسخ دهند.

مسائل مربوط به سامانه دوم آبرسانی اصفهان تا دو هفته آینده جمع بندی و گزارش آن به مردم ارائه می‌شود

استاندار اصفهان همچنین درباره اجرای طرح سامانه دوم آبرسانی اصفهان که مطالبه مردم این استان است، گفت: در خصوص سامانه دوم آبرسانی اصفهان یکسری مسائل و مواردی هست که در یکی دو هفته آینده جمع بندی و گزارش آن را به مردم استان ارائه خواهم کرد اما در همین حد میگویم که در این راستا هماهنگی‌ها و پیگیری‌های خوبی انجام شده است که امیدوارم هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

سامانه دوم آبرسانی اصفهان شامل تونل انتقال آب و تصفیه خانه موسوم به 'گلاب ۲' به عنوان طرح توسعه آبرسانی به ۱۴ شهرستان استان به طول ۲۷ کیلومتر وظیفه انتقال آب از دریاچه سد زاینده رود به تصفیه خانه را دارد.

هم اینک آب آشامیدنی افزون بر چهار میلیون نفر از ساکنان استان اصفهان متکی به یک سامانه تصفیه آب (باباشیخعلی) است که این شبکه در فصول گرم و افزایش مصرف، به کمبود آب دچار می‌شود.

/ ‏‬ ۶۰۲۲ / ‏‬ ۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =