۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۶:۳۶
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 83394280
۰ نفر

برچسب‌ها

نیروهای جهادی باعث آرامش مردم سیل زده پلدختر شدند

خرم آباد – ایرنا - نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای جهادی در کنار خانواده های سیل زده پلدختر باعث آرامش خاطر مردم شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید حمیدرضا کاظمی شامگاه شنبه در حاشیه طرح مهرانه توزیع لوازم خانگی از سوی هلال احمر بین سیل زدگان شهرستان پلدختر اظهار داشت: مردم پلدختر در جریان وقوع سیل فروردین ماه ۹۸ سختیها و آسیبهای زیادی را متحمل شدند که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و این امر باعث خوشحالی و آرامش قلبی مسئولان شد.

وی از نیروهای جهادی، سپاه، ارتش، بسیج و نیروهای انتظامی که به فرمان مقام معظم رهبری از همان روزهای اول سیل به کمک سیل زدگان پلدختر شتافتند و در کنار آنان با همدلی در رفع مشکلات همکاری کردند تقدیر کرد.

کاظمی افزود: مردم ایران اسلامی با اعتماد کامل به هلال احمر، کمک های نقدی و غیر نقدی خود را برای اهدا به سیل زدگان در اختیار این جمعیت قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: رئیس جمعیت هلال احمر کشور حلقه و واسطه خیر شدند با درایت و تدبیر و با هماهنگی و همکاری استانداران مناطق سیل زده کمکهای مردمی را در قالب نیازها و ضروریات مردم آسیب دیده بین آنان توزیع می کنند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: این کمکها در راستای برداشتن بار سنگین مصیبت سیل از روی دوش مردم پلدختر، استمرار داشته باشد تا باعث آرامش مردم شود.

کاظمی افزود: با تلاش مسئولان، همت و همراهی مردم شهرستان و مردم سراسر کشور بحران سیل پشت سر گذاشته شد و امید است این همت و همدلی ادامه یابد تا آرام، آرام مردم سیل زده به سمت آرامش و عادی شدن شرایط پیش بروند.

/ ‏۶۰۶۰/‏ ۷۲۷۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =