نتایج جالب نظرسنجی در خصوص «نبرد فرضی» با فینالیست زن ویمبلدون

تهران- ایرنا- انتشار نتایج یک نظرسنجی که نشان می‌داد چند درصد از مردم فکر می‌کنند در صورت مواجهه با «سرنا ویلیامز» تنیسور مطرح آمریکایی می‌توانند دست کم یک امتیاز از وی بگیرند؛ واکنش تمسخرآمیز کاربران توییتر را به همراه داشت.

ویلیامز که ۲۳ بار قهرمان گرند اسلم شده است، با هدف برابری با رکورد بیشترین عناوین معتبر تاریخ تنیس، امروز (شنبه) در فینال ویمبلدون به مصاف «سیمونا هالپ» رومانیایی خواهد رفت.

در حالی که ویلیامز خود را برای این نبرد آماده می‌کند، مؤسسه «YouGov» (شرکت انگلیسی اینترنت محور در حوزه مطالعات و تجزیه و تحلیل بازار) با برگزاری یک نظرسنجی فاش کرد که چه تعداد از مردان و زنان فکر می‌کنند در صورت رویارویی با تنیسور ۳۷ ساله آمریکایی می‌توانند دست کم یک امتیاز از وی بگیرند.

بر اساس این نظرسنجی، ۱۲ درصد مردان (از هر ۸ مرد یک نفر) فکر می‌کنند قادر هستند دست کم یک امتیاز از ستاره کهنه کار تنیس بگیرند و این در حالی است که این رقم برای زنان ۳ درصد اعلام شده است.

انتشار نتایج این نظرسنجی واکنش‌هایی متفاوت با احساساتی تلفیقی را از سوی کاربران فضای مجازی به همراه داشت و برخی از کاربران توییتری مدعی شدند که این آمار مهر تأییدی بر «توهم مردان سفیدپوست متوسط» است!

این در حالی است که برخی دیگر تنها راه امتیاز گرفتن از این بازی فرضی را ۲ اخطاره شدن ویلیامز دانستند!

در بخش انفرادی مردان نیز «راجر فدرر» که تاکنون هشت بار جام ویمبلدون را بالای سر برده است، فردا برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات در سال ۲۰۱۹ به مصاف «نواک جوکوویچ» ستاره صربستانی تنیس جهان می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha