۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۱
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83393944
۰ نفر

برچسب‌ها

موسوی: تغییرات زیاد به صلاح استقلال نیست

تهران- ایرنا- پیشکسوت و مهاجم سابق باشگاه استقلال تهران، گفت: ایجاد تغییرات متعدد در جمع بازیکنان به صلاح استقلال نیست و نیاز به زمان است تا نفرات جدید و قدیم به هماهنگی برسند.

 «علی موسوی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: فصل دشواری پیش روی استقلال است و به طور حتم مدیران این تیم از شرایط موجود و دشواری هایی که در انتظار آن هاست، باخبر هستند.

مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: در تمام تیم های دنیا رسم بر این است شاکله اصلی خود را حفظ کرده و در پست هایی که ضعف دارند نفراتی را به خدمت می گیرند که به تیمشان در راه بهتر شدن کمک کنند.

موسوی تصریح کرد: در استقلال هر سال شاهد آن هستیم که پیش از شروع فصل تعداد زیادی از بازیکنان جدا شده و نفرات جدید به خدمت گرفته می شوند. همین موضوع در نیم فصل باعث می شود، عدم هماهنگی در بین بازیکنان مشهود بوده و امیتازات مهمی از دست برود.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: استقلال بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است که فصل گذشته در تیم هایشان عملکرد مطلوبی داشتند اما اینکه در استقلال موفق خواهند بود یا خیر باید منتظر بود تا دید چه نمایش هایی را با پیراهن آبی به نمایش می گذارند.

وی در پایان گفت: همه از استقلال انتظار موفقیت دارند و می خواهند این تیم به سال ها ناکامی پایان داده و به موفقیت برسد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =