۲۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۹
کد خبرنگار: 1782
کد خبر: 83393923
۰ نفر

برچسب‌ها

مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره مطبوعات تمدید شد

بندرعباس- ایرنا- اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره مطبوعات تا پایان تیرماه تمدید کرد.

طبق اعلام قبلی این اداره کل فراخوان ششمین جشنواره ملی مطبوعات از یکم تا ۲۰ تیر ماه بود که گفته شده بدلیل استقبال اصحاب رسانه فرصت ارسال آثار تا پایان تیرماه ادامه دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: تمامی فعالان عرصه رسانه‌های محلی کشور در سراسر استان‌ها اعم از مکتوب، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری که دارای مجوز فعالیت از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

رضا کمالی زرکانی عصرشنبه در جمع خبرنگاران افزود: آثار ارسالی در هر بخش باید در دوره زمانی یکم مرداد ۹۷ تا ۱۵ تیر ۹۸ در رسانه هامنتشر شده باشد.

وی بیان داشت: بر اساس این گزارش علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند با مراجعه به khaligfars.pressfestival.ir آثار خود را بارگذاری کنند.

کمالی زرکانی، بررسی وضعیت موجود رسانه ای و ایجاد فضای تعامل اهالی رسانه در بهره گیری از دانش روزآمد و غنای رسانه، معرفی فرصت‌های رسانه‌ای محلی در فراگیری مشارکت مردمی و تحرک اجتماعی منجر به توسعه و تجلیل از تلاش دانش بنیان فعالان و پیشکسوتان رسانه را از هدف‌گذاری این دوره از جشنواره عنوان کرد.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، برگزیدگان ششمین جشنواره مطبوعات خلیج فارس هر بخش ۱۷ مردادماه امسال در بندرعباس معرفی و تقدیر می‌شوند.

برپایی نمایشگاه آثار برگزیده، کارگاه آموزشی و نشست روزنامه نگاران برتر ایران از بخش‌های جانبی ششمین جشنواره مطبوعات خلیج فارس در استان هرمزگان است.

‏۶۰۴۸/‏۹۸۸۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =