۲۳ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۲
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83393829
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۴۰۰ هزار بسته متبرک بین زائران حرم رضوی توزیع شد

مشهد - ایرنا - همزمان با شب و روز میلاد ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) بیش از ۴۰۰ هزار بسته متبرک میان زائران و مجاوران در مبادی ورودی حرم مطهر رضوی توزیع شد.

مدیر اداره امور انتظامات و تشریفات حرم مطهر رضوی روز یکشنبه با بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: خادمان بارگاه منور رضوی با توزیع این بسته ها که شامل "کیک، نبات و شیرینی" بود از زائران و مجاوران پذیرایی کردند.

روح الله رنجبر افزود: در شب میلاد ۲۰۰ هزار بسته و در صبح میلاد ۲۰۰ هزار بسته متبرک دیگر در مبادی ورودی حرم مطهر رضوی میان زائران توزیع شد.

وی اضافه کرد: در این ایام خدام بارگاه منور رضوی نیز که برای عیادت بیماران و سالمندان به بیمارستان‌ها و آسایشگاه‌ها مراجعه می‌کنند نشان و بسته‌های متبرک بارگاه منور رضوی را به رسم تبرک و تیمن به آنها اهدا می‌کنند.

مدیر اداره امور انتظامات و تشریفات حرم مطهر رضوی با اشاره به طرح "یا امام رئوف" همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) گفت: این ویژه برنامه در صبح روز میلاد با حضور خدمه بارگاه منور رضوی اجرا شد که طی آن خدام به عیادت بیماران بستری در بیمارستان‌ها و معلولان و سالمندان مستقر در مراکز توانبخشی و استثنایی رفتند و ضمن ملاقات و عیادت آنها پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا (ع) را به دست تمام بیماران بستری در این بیمارستان‌ها رساندند.

رنجبر افزود: "سروش مهر" از دیگر طرح‌هایی است که همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) توسط خدمه و سادات رضوی با قرائت اذان در گوش نوزادان تازه متولد شده در بیمارستان‌های مشهد در روز ولادت انجام می گیرد و نشان و بسته های متبرک بارگاه منور رضوی به خانواده های نوزادان اهدا می‌شود.

۷۴۸۹/‏۱۹۲۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =