۲۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۳
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83393691
۰ نفر

برچسب‌ها

اکبر پور: مشکل استقلال مدیران غیر فوتبالی است

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقللال گفت: مشکل استقلال این است که مدیرانی بر مسند کار قرار گرفته اند که فوتبالی نیستند و اصول مدیریت را نمی دانند.

«سیاوش اکبرپور» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: «آیاندا پاتوسی» از استقلال جدا شد تا کلکسیون اشتباهات و بی تدبیری مدیران استقلال بیشتر از گذشته مشخص شود.

وی افزود: این ضعف مدیران استقلال است که در طول یک فصل بازیکنان زیادی از استقلال جدا می شوند و این همه تغییر و تحولات برای تیمی که عنوان پر افتخارترین تیم ایران در قاره کهن را یدک می کشد اصلاً خوب نیست.

مهاجم اسبق استقلال خاطرنشان کرد: آقایان نمی توانند آکادمی باشگاه استقلال را اداره کنند آن وقت چه توقعی می توان داشت که بتوانند استقلال را در مسیر درست و به سمت موفقیت های بزرگ رهنمون سازند.

اکبرپور تصریح کرد: مشکل استقلال این است که مدیرانی بر مسند کار قرار گرفته اند که فوتبالی نیستند و اصول مدیریت را بلد نیستند. زمانی مدیرعامل استقلال علی فتح الله زاده بود که هر سال برای استقلال جام می آورد و هواداران را خوشحال می کرد اما بعد از او به آمار و عملکرد سایر مدیرعامل نگاه کنید تا متوجه شوید تفاوت یک مدیر عامل فوتبالی با غیر فوتبالی چیست.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: استقلال در سال ۹۱ هشت بازیکن در تیم کی روش داشت اما حالا به زور باید به دنبال این باشیم که یک بازیکن از استقلال به تیم ملی دعوت شود. امسال بازیکنانی را به خدمت گرفته است که نمی خواهم توانایی های فنی شان را زیر سوال ببرم و البته دو- سه نفر آنها خوب هستند اما تیمی چون استقلال به ستاره و بازیکن بزرگ نیاز دارد.

وی ادامه داد: متاسفانه با این روندی که استقلال در پیش گرفته است فکر نمی کنم استقلال به موفقیت برسد و باز هم باید شاهد ناکامی های این تیم باشیم. آقایان در استقلال به دنبال شعار هستند و در عمل حرفی برای گفتن ندارند و هر حرفی که به زبان می آورند بعد از چند ماه بر عکس از آب در می آید.

اکبرپور افزود: استراماچونی را با هزینه ۲۰ میلیارد تومانی به استقلال آوردند و می توانستند با این پول بازیکنان خوب و طراز اول را به خدمت گرفته و با یک مربی ایرانی به موفقیت برسند.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: اگر حرفی بر زبان می آورم دلم برای استقلال می سوزد. من پیش از این بازیکن استقلال بودم و حالا هوادارش هستم و با موفقیت هایش خوشحال و با ناکامی هایش ناراحت می شوم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =