۲۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۸
کد خبرنگار: 1172
کد خبر: 83393349
۰ نفر

برچسب‌ها

کاروان زیرسایه خورشید وارد زاهدان شد

زاهدان- ایرنا- کاروان زیر سایه خورشید صبح امروز/شنبه/ وارد زاهدان شد و مورد استقبال پرشور مردم و مسئولان این شهرستان قرار گرفت.

دبیر اجرایی کاروان زیر سایه خورشید سیستان و بلوچستان روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این کاروان ششمین سال متوالی است که با هماهنگی و برنامه ریزی تشکل جوانان مسجد علی بن ابیطالب (ع) زاهدان وارد این استان می شود.

علی هوشمند گفت: کاروان زیر سایه خورشید ۱۶ تیر از فرودگاه کنارک وارد استان شد و به پایگاه دهم شکاری و عرشه ناو تیپ خلیج فارس رفته و سپس در چابهار با خانواده شهدا دیدار داشتند.

وی افزود: پس از چابهار به سمت شهرستان های سرباز، نیکشهر، ایرانشهر، بزمان، دلگان، جلگه چاه هاشم، خاش و روستاهای متعددی سفر و با خانواده شهدا و مردم در این شهرستان ها دیدار کرده و در جشن های دهه کرامت حضور یافتند.

دبیر اجرایی کاروان زیر سایه خورشید سیستان و بلوچستان بیان کرد: این کاروان متشکل از یک مداح، روحانی و خدام حرم مطهر امام هشتم حضرت علی‌بن موسی‌الرضا (ع) در قالب ۲ گروه در شهرهای استان حضور یافتند.

وی گفت: کاروان یادشده پس از سفر به مناطق جنوب سیستان و بلوچستان عازم شهرهای شمالی این استان شده و مورد استقبال مردم محمدآباد، زهک، هامون، زابل، بنجار، شهرک علی اکبر و شماری از روستاهای منطقه قرار گرفتند.

هوشمند افزود: دیدار با خانواده شهدا، حضور در زندان و دلجویی از مددجویان، حضور در بیمارستان زابل و عیادت از بیماران، اهدای هدایای متبرک آستان قدس به خانواده شهدا، زندانیان و بیماران و دیدار با ائمه جمعه و حضور در نماز جمعه از جمله برنامه های این کاروان در منطقه سیستان بود.

وی ادامه داد: خادمان آستان مقدس علی‌بن موسی‌الرضا (ع) صبح امروز وارد زاهدان شده و در صبحگاه مشترک سپاه سلمان حضور یافتند.

دبیر اجرایی کاروان زیر سایه خورشید سیستان و بلوچستان اظهار داشت: گروه دوم نیز به میرجاوه سفر کردند.

وی گفت: بازدید از کارخانجات و نمایشگاه صنایع کوچک استان، عیادت از بیماران بستری در بیمارستان امام علی (ع)، دلجویی از خانواده های شهدا و ایثارگران و شرکت در جشن های محوری دهه کرامت از جمله برنامه های این کاروان در زاهدان است.

هوشمند افزود: ویژه برنامه اصلی و محوری این کاروان در زاهدان امروز ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به صورت عمومی از محل میدان شهدا تا مسجد امام علی (ع) آغاز می شود که شهروندان می توانند خادمان و پرچم گنبد امام هشتم را تا این مسجد همراهی کنند.

وی بیان کرد: حضور در محل کهف الشهدا بلوار رسالت و جشن میلاد در مسجد امام رضا (ع) خیابان صدیقیه جزو برنامه های سفر ۲ روزه این کاروان در زاهدان است.

۹۹۲۳**۳۲۱۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =