۲۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۸
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83393155
۱ نفر

برچسب‌ها

قتل پیرزن همدانی به خاطر سرقت طلا

همدان- ایرنا- مردی که دست و پای زن ۸۲ ساله را برای سرقت طلا بسته و وی را به قتل رسانده بود توسط ماموران کلانتری ۱۹ شهر همدان بازداشت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: ساعت ۲۲ روز گذشته خبر کشف جسد پیرزن ۸۲ ساله در منزل مسکونی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی شد.

سرهنگ جمشید باقری افزود: مأموران کلانتری ۱۹ فرهنگیان در محل حضور یافته و با جسد دست و پا بسته در گوشه آشپزخانه منزل مسکونی مواجه شدند همچنین وضعیت آشفته مقتول به همراه آثار بر روی بدن گویای سرقت طلاهای وی بود.

وی اضافه کرد: مأموران این موضوع را به بازپرس کشیک دادسرای همدان اطلاع داده که پس از آن تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی به همراه واحد تجسس کلانتری به بررسی تخصصی محل برای کشف راز قتل پرداختند.

فرمانده انتظامی همدان ادامه داد: مأموران در ادامه تحقیقات به یکی از بستگان مقتول مشکوک شده و وی را که در منزل پدرش در همسایگی این پیرزن قرار داشت شناسایی و بازداشت کردند.

سرهنگ باقری بیان کرد: متهمه پس از بازداشت اعتراف کرد که احتمال دارد این قتل توسط همسرش رخ داده باشد چرا که چند ساعت پس از وقوع این موضوع همسرش با وی تماس گرفته و عنوان می‌کند پیرزن را دست و پا بسته در منزل رها کرده و از او می‌خواهد با مراجعه به منزل وی جویای احوال او شود.

وی افزود: متهمه، موضوع را به پدر و برادرش اطلاع داده و از آنها می‌خواهد به منزل این پیر زن مراجعه کنند که آنها پس از حضور در محل با جسد این زن مواجه شده و موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع می‌دهند.

فرمانده انتظامی همدان گفت: با مشخص شدن هویت قاتل، تلاش‌ها برای دستگیری وی ادامه می‌یابد تا اینکه در یکی از محله‌های حاشیه شهر مأموران او را شناسایی می‌کنند.

بلعیدن مواد مخدر

سرهنگ باقری گفت: متهم که از خرده فروشان مواد مخدر است پیش از بازداشت توسط پلیس اقدام به بلعیدن موادمخدر می‌کند که بی درنگ توسط پلیس به اورژانس بیمارستان منتقل می‌شود.

وی افزود: پس از بهبود وضعیت جسمی قاتل دوباره او را به کلانتری منتقل کرده و او در بازجویی‌ها اعتراف کرد که حوالی ساعت یک بامداد به در منزل این پیرزن مراجعه کرده و پس از گشودن در توسط مقتول، وی اقدام به سرقت طلاها و بستن دست و پای او می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان ادامه داد: مأموران در بازرسی از منزل قاتل مقداری طلاهای مسروقه به همراه مقادیری موادمخدر هروئین کشف کردند همچنین جسد برای تعیین علت مرگ تحویل پزشکی قانونی شد.

سرهنگ باقری اظهار داشت: متهم ۴۳ ساله دارای یک فقره سابقه سرقت و چند فقره سابقه زندان به علت خرید و فروش مواد مخدر است.

۷۵۲۶/‏۲۰۸۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =