۲۲ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱:۱۳
کد خبرنگار: 1224
کد خبر: 83392569
۰ نفر

برچسب‌ها

وزیر کشور: حق‌طلبی ایران الگوی جهانی شده است

بجنورد- ایرنا- وزیر کشور گفت: معیار حق‌طلبی جمهوری اسلامی ایران الگوی جهانی شده است و به همین دلیل حقوقدانان و روشنفکران زیادی از مواضع بحق نظام حمایت و اقدامات آمریکا را محکوم می کنند.

به گزارش ایرنا عبدالرضا رحمانی فضلی جمعه شب در نشست با مردم بخش قوشخانه شیروان اظهار داشت: اگر استکبار با جمهوری اسلامی ایران مخالفت می‌کند به خاطر پیشرفت رو به جلوی کشور در زمینه علوم مختلف، فناوری، علوم فضایی، انرژی هسته‌ای، ساخت موشک‌های دوربرد، پهپاد و غیره است.

وزیر کشور گفت: علیرغم فشار آمریکا از طریق اعمال تحریم‌ها و ایجاد مشکلات اقتصادی، اعتراضات مردم به گرانی‌ها در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال بسیار کاهش یافته است.

رحمانی فضلی گفت: مردم بخوبی شرایط را درک و سختی‌ها را تحمل می‌کنند چون می‌دانند مسیر انقلاب رو به پیشرفت و تعالی است.

وی گفت: انقلاب بر پایه و دوش مردم استوار ست و به همین خاطر با جان و دل از نظام حمایت می‌کنند.

وزیر کشور با بیان اینکه باید همواره گوش به فرمان رهبری بود گفت: خصومت دشمنان نظام بخاطر پیشرفت ایران در زمینه‌ها علمی و افزایش قدرت بازدارندگی است.

وی با اشاره به سفر رییس جمهوری به این شهرستان در روز یکشنبه هفته جاری گفت: استقبال از رییس جمهوری برای دنیا بسیار مهم است که ببینند آیا مردم با وجود شرایط سخت اقتصادی حاضرند از مسئولان بلندپایه خود استقبال کنند.

رحمانی فضلی افزود: به طور قطع مردم با حضور پرشکوه خود حماسه‌ای دیگر ی را خلق خواهند کرد و برای تقویت دین و حفاظت از خون شهدا در این مانور سیاسی شرکت می‌کنند تا دشمنان را مایوس کنند.

وی افزود: رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید با دست پر به شیروان می‌آید و این بار رقم سرمایه گذاری برای این شهرستان بسیار بالا است.

وزیر کشور روز شنبه هم در نشست شورای اداری شهرستان شیروان شرکت می‌کند.

شیروان در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

۷۱۸۶/ ۶۰۴۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =