۲۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۲
کد خبرنگار: 2087
کد خبر: 83392352
۰ نفر

برچسب‌ها

دختران نوجوان شاهرودی قهرمان والیبال دسته دوم شدند

شاهرود- ایرنا- مسابقات والیبال دسته دوم نوجوانان دختر کشور روز جمعه با قهرمانی تیم شاهرود به عنوان نماینده استان سمنان به پایان رسید.

رئیس هیات والیبال شهرستان شاهرود در حاشیه پایان این رقابت‌ها در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به برگزاری مسابقه پایانی میان ۲ تیم سمنان و آذربایجان غربی اظهار داشت: در نهایت تیم سمنان با ترکیبی از دختران نوجوان شاهرودی توانست با نتیجه قاطع سه بر صفر آذربایجان غربی را شکست دهد تا علاوه بر راهیابی به مسابقات دسته یک، عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را نیز از آن خود کند.

اکبر یوسف زاده با بیان اینکه پیش از این مسابقه دیدار رده بندی میان ۲ تیم چهارمحال وبختیاری و فارس برگزار شد ابراز داشت: تیم فارس با شکست سه بر صفر حریفش، بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.

وی با اشاره به حضور ۱۰ تیم از استان‌های مختلف کشور در این دوره از مسابقات، تصریح کرد: تیم‌های سمنان، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، همدان، آذربایجان غربی، قزوین، فارس، بوشهر، لرستان و کردستان به مدت یک هفته به رقابت پرداختند.

رقابت‌های والیبال قهرمانی دسته دوم نوجوانان دختر کشور ۱۵ تا ۲۱ تیر به میزبانی شاهرود برگزار شد.

شاهرود سال گذشته نیز میزبانی رقابت‌های والیبال امید دختران را بر عهده داشت. این شهرستان هر سال میزبان برگزاری تعدادی از رشته‌های ورزشی تیم ملی و نیز اردوی تیم‌های گوناگون کشور در سطح ملی است.

۷۳۵۹/‏۷۴۰۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط