۲۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۹
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83392230
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه میامی: تنها راه مقابله با دشمنان مقاومت است

شاهرود- ایرنا- امام جمعه میامی با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا و اروپایی ها در مساله برجام گفت: تنها راه مقابله با دشمن مقاومت است.

حجت الاسلام و المسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی در مسجدجامع این شهر افزود: جمهوری اسلامی تجربه تلخ مذاکرات قبلی با آمریکا در چارچوب برجام را به هیچ وجه تکرار نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان در ۴۰ سال گذشته از تمام ترفندها برای مقابله با انقلاب استفاده کرده اند؛ تصریح کرد: جنگ تحمیلی، فشار اقتصادی وتهاجم فرهنگی ازجمله نقشه‌های دشمنان بوده، که با پایداری مردم ایران به نتیجه نرسید.

صفایی پور به حضور خادمان امام مهربانی درشهرستان میامی هم اشاره کرد و افزود: ترویج فرهنگ رضوی (ع) باید در جامعه نهادینه شود، دهه کرامت فرصت مناسبی برای نهادینه‌سازی و ترویج سبک زندگی اسلامی است.

خطیب جمعه میامی رفع بیکاری جوانان را ضروری خواند و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با برنامه‌های حمایتی برای اشتغال و رونق کارآفرینی اقدام کرده و در رفع معضل بیکاری جوانان تلاش کنند.

وی رعایت حجاب در جامعه اسلامی ایران را ضروری خواندو اظهارداشت: باید اقدامات بیشتری در زمینه ترویج عفاف و حجاب انجام شود.

صفایی پور مردم شهرستان میامی را در زمینه حفظ حجاب پیشرو خواند و گفت: باید با کسانی که بی حجابی را ترویج می‌کنند برخورد شود.

برگزاری میزخدمت و ایستگاه سلامت توسط کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان میامی از برنامه‌های نماز جمعه این هفته در میامی بود.

۷۳۵۷/‏۶۱۶۷

اخبار مرتبط