۲۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83392002
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزشکاران بسیجی حافظان ارزش‌های دینی هستند

یزد - ایرنا- مشاور عالی ورزشی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ورزشکاران بسیجی به خاطر توجه به ارزش‌ها و الگوگیری از ائمه اطهار در عرصه جهانی و نیز سایر ورزشکاران در این ارتباط باید نمونه باشند و باید این ارزش‌ها را همواره زنده نگه دارند.

سرتیپ پاسدار «مهرعلی باران چشمه» پنجشنبه شب در جمع ورزشکاران بسیجی استان یزد افزود: رمز موفقیت ورزشکاران بسیجی در عمل به وظایف دینی و انقلابی، پیروی از حضرت علی (ع) و رعایت روحیه پهلوانی و جوانمردی است.

وی ادامه داد: داشتن تعهد در قبال جامعه و دیگران و حضور فعال در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی مورد نیاز کشور جزو ویژگی های ورزشکاران بسیجی است و باید این روحیه والا روز به روز تقویت شود.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس به اهمیت برگزاری پیکارهای ورزشی بسیجیان و المپیاد سالانه با حضور ورزشکاران اشاره کرد و بیان داشت: حفظ آمادگی در کنار اخلاق و معرفت باید به عنوان یک ارزش موثر حفظ شود.

باران چشمه با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در جامعه ورزشی بسیج استان ها وجود دارد، تقویت آن و تداوم برگزاری المپیادها با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها در سطح کشور را خواستار شد.

وی با گرامیداشت خاطره شهدای انقلاب اسلامی به اهمیت شناخت راه آنها و تلاش برای تحقق اهداف شهیدان اشاره کرد و گفت: عزت و اقتدار نظام اسلامی در دنیا به خاطر روحیه ولایتمداری و مقاومت است.

این مسئول عرصه ورزش نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: نظام اسلامی به برکت خون شهیدان تمام توطئه های دشمنان را خنثی کرده است و در ادامه راه با روحیه ایثار و حضور در عرصه های مختلف در مسیر شهیدان حرکت می کند.

باران چشمه خاطرنشان کرد: مدیون شهیدان والامقام انقلاب هستیم و باید راه آنها را با همه وجود و همراه با بینش و بصیرت ادامه دهیم.

استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت ۳۰۰ هزار بسیجی دارد و ۱۰ باشگاه مقاومت در این استان فعال است.

یزد سه هزار و ۸۵۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =