۲۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۸
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 83391970
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۰ درصد حمل و نقل کشور از جاده انجام می‌شود

جیرفت – ایرنا - ۹۰ درصد جابه جایی‌ بار و مسافر کشور از شبکه راه‌ها انجام می‌شود که خود نشان دهنده اهمیت بخش حمل و نقل جاده ای است به همین هدف سازمان راهداری به عنوان متولی این بخش مهم اولویت خود را بر تکمیل طرح های نیمه تمام گذاشته است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حاشیه بازدید از روند اجرایی چند طرح در شهرستان‌های منوجان، قلعه گنج، فاریاب و کهنوج به خبرنگار ایرنا گفت: تمام توان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور ایجاد بستر مناسب حمل و نقلی در جاده‌ها است.
عبدالهاشم حسن نیا با بیان اینکه طرح‌های مختلف این سازمان با توجه به وضع موجود و همه محدودیت‌های مالی در حال اجراست، اظهار داشت: از تمام ظرفیت برای کمک به توسعه زیر ساخت‌های مناطق کمتر توسعه یافته استفاده خواهیم کرد.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به بازدید خود از آب‌نمای مظفرآباد در شهرستان رودبار جنوب اشاره کرد و گفت: آب‌نمایی به طول ۴۰۰ متر باید تبدیل به پل شود و اکنون اعتباری افزون بر ۴۰ میلیارد تومان می‌خواهد که هزینه‌ای سنگین است لذا پیگیر رفع این مشکل هستیم.
حسن نیا در سفر به جنوب کرمان همراه فرمانداران و نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان در مجلس شورای اسلامی از طرح‌های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این منطقه دیدن کرد.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان مستقل از مرکز استان است و هفت شهرستان را زیر پوشش دارد.

۷۴۵۰/۷۴۲۹/‏‬ ۵۰۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =