۲۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۰:۵۲
کد خبرنگار: 2137
کد خبر: 83391954
۰ نفر

برچسب‌ها

نخستین پیروزی تیم والیبال دانشجویان برابر چین رقم خورد

تهران-ایرنا - تیم والیبال دانشجویان ایران شرکت کننده در سی امین دوره یونیورسیاد پنجشنبه شب به وقت محلی در ناپل ایتالیا با شکست چین به نخستین پیروزی خود در این رقابت ها دست یافت.

دانشجویان والیبالیست حریف خود را با نتیجه ۳ بر صفر و با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ شکست دادند.
تیم والیبال دانشجویان کشورمان در مرحله مقدماتی متحمل چهار شکست برابر فرانسه، لهستان، کانادا و برزیل شد و تنها ۲ امتیاز به دست آورد. تیم های فرانسه و لهستان از این گروه به دور بعد صعود کردند.
سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان از ۱۲ تیرماه آغاز شده و ۲۳ تیرماه با معرفی برترین ها به کار خود پایان می دهد.
همچنین مسئولین دانشگاهی کشور در جریان مسابقات مرحله حذفی تیروکمان اسلحه کامپوند در سی امین دوره یونیورسیاد با حضور در محل برگزاری مسابقات با کمانداران کشورمان گفت و گو کردند.
مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، رضا قراخانلو رییس آکادمی المپیک، دهخدا رییس فدراسیون دانشگاهی و دکتر بشیریان در این دیدار حضور داشتند.
صدیقی در این دیدار بر حضور موفق دختران در کاروان ایران در سی امین دوره یونیورسیاد تاکید کرد. وی همچنین عملکرد کاروان ایران را با وجود اعزام به صورت کیفی مثبت ارزیابی کرد.
تیم کامپوند مردان کشورمان نیز در جریان این مسابقات راهی دیدار نهایی شد. فینال مسابقات کامپوند تیمی امروز (جمعه) از ساعت ۱۱:۲۰ به وقت محلی بین ایران و ترکیه برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =