۲۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۱۸
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83391876
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۶ فروند شناور صیادی سوخت قاچاق در ماهشهر توقیف شدند

اهواز- ایرنا- جانشین مرزبانی خوزستان گفت: ۱۶ فروند شناور صیادی به اتهام صید غیرمجاز و فروش غیرقانونی سوخت قاچاق متوقف شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرزبانی خوزستان سرهنگ نادر سهیلی پنجشنبه اظهار داشت: مأموران پایگاه دریابانی ماهشهر طی گشت زنی در حوزه استحفاظی در منطقه خور سمایلی و خورهای فرعی اطراف آن ۱۶ فروند قایق صیادی را مشاهده کردند.

وی افزود: این قایق‌ها دارای موتورهایی با اسب بخار و فاقد پلاک، مدارک دریانوردی، دفترچه تردد و اوراق شناسایی بودند و با هدف صیادی اقدام به بارگیری مقادیر زیادی مواد سوختی یارانه‌ای کرده بودند.

وی بیان کرد: این شناورها بدون هیچ گونه فعالیت صیادی و صرفاً با هدف فروش این مقدار مواد سوختی به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس اقدام به فروش غیرقانونی گازوئیل قاچاق کرده‌اند.

سرهنگ سهیلی تصریح کرد: مقادیری صید غیرمجاز، سوخت و ۲۶ رشته تور در خلال این عملیات کشف و ۱۴ نفر در این زمینه دستگیر شدند.

وی گفت: شناورهای مذکور توقیف و ناخدای هریک از آنها به اتهام صید غیرمجاز، اقدام غیرقانونی و قاچاق منابع سوختی کشور دستگیر و با تشکیل پرونده و مستندات قانونی تحویل مراجع قانونی شد.

۹۵۹۴/۳٠۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =