از تمام ظرفیت های قانونی برای حمایت از سرمایه گذاران استفاده می شود

تربت حیدریه- ایرنا- با هدف بهبود فضای کسب و کار و رونق اشتغال، از تمام ظرفیت های قانونی برای حمایت از سرمایه گذاران استفاده می شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: مجتمع پرورش مرغ تخمگذار در این شهرستان با ظرفیت سالانه ۱۶۰ هزار مرغ تخمگذار و سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال طی سه ماه آینده در روستای "کاج درخت " این شهرستان تکمیل و وارد چرخه تولید خواهد شد.

علی رستمی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از این مجتمع در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق برنامه زمانبندی، بازدید مستمر از واحدهای تولیدی این شهرستان در دستور کار ستاد اقتصادی تربت حیدریه قرار دارد.

وی اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با تسهیل گری و حذف برخی قوانین سخت گیرانه، برای رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری در جامعه اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی گفت: یکی از درخواست‌های صاحبان صنایع، ارتباط مستمر با مسئولان و انعطاف در دستورالعملهاست لذا مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در شرایط فعلی اقتصادی کشور موظفند ضمن ارتباط بیش از پیش با صاحبان صنایع و صنعتگران، با ارائه مشاوره‌های تخصصی و کارآمد، علاوه بر رفع موانع و مشکلات فراروی واحدهای صنعتی و تولیدی با ایجاد دلگرمی و امیدواری به صنعتگران، به افزایش بهره وری واحدهای تولیدی کمک کنند.

فرماندار تربت حیدریه افزود: باید با استفاده از قوانین و ظرفیت‌های موجود شهرستان و استفاده از توان نیروهای بومی به سرمایه گذاران و صنعتگران کمک کرد تا زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوانان را فراهم کنند.

وی اظهار داشت: روزهای دوشنبه هر هفته برنامه ملاقات عمومی را در دستور کار داریم، اما برای ملاقات با سرمایه گذاران و مدیران صنایع فرصت ویژه در نظر گرفته شده و دفتر اقتصادی در محل فرمانداری به طور جدی پیگیر مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی است و برای این مهم آمادگی کامل داریم.

شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در حدود ۱۵۰ کیلومتری مشهد واقع است.

۷۰۷۹/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =