۱۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۴
کد خبرنگار: 2044
کد خبر: 83390728
۴ نفر

برچسب‌ها

سرمربی ارژن شیراز: نیازمند تمرینات بیشتر برای کسب آمادگی هستیم

قم – ایرنا – سرمربی تیم فوتسال اَرژَن شیراز گفت: با توجه به تغییراتی که در ترکیب تیم ما در سال جاری روی‌داده است و بازیکنان جوانی که جذب و کار را دیر شروع کرده‌ایم، برای کسب آمادگی بیشتر در مسابقه‌های آتی، نیازمند تمرینات بیشتر هستیم.

حمیدرضا کمالی عصر چهارشنبه در پایان دیدار این تیم با سوهان محمدسیمای قم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید سردار جعفر حیدریان قم در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با تبریک پیروزی تیم قم در این مسابقه اظهار کرد: باید تفاوت بین تیم‌هایی که به‌موقع بسته‌شده‌اند و تیمی مانند تیم ما که حدود ۱۲ روز پیش آماده تمرین شده است، قائل بود.

وی بابیان اینکه تا چند روز به شروع لیگ وضعیت تیم ما مشخص نبود، افزود: تیمی که در موعد مقرر بسته می‌شود، بازیکنان موردنیاز خود را جذب و به‌موقع تمرین می‌کند و بازی تدارکاتی انجام می‌دهد و به‌طور طبیعی نتیجه بهتری کسب می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز تصریح کرد: اگر امروز نتیجه‌ای به‌جز این رقم می‌خورد، جای پرسش داشت که چرا این اتفاق افتاد؛ تیم قم خوب کارکرده بود و نتیجه لازم را در این بازی به دست آورد.

وی با تاکید بر اینکه باید واقع‌بین بود و با واقعیت‌ها کنار آمد، گفت: گمان می‌کنم که جوان‌ترین و بی‌تجربه ترین تیم لیگ برتر باشیم؛ ما نتوانستیم ترکیب اصلی تیم خود را در سال قبل حفظ نمائیم.

این مسابقه با حساب پنج‌بر صفر به سود تیم سوهان محمدسیمای قم پایان یافت و تیم ارژن شیراز از استان فارس بدون برد و تساوی و ۲ باخت و سه گل زده و پنج گل خورده بدون امتیاز است.

ارژن شیراز در تاریخ ۲۵ تیرماه جاری، ساعت ۱۸ در شیراز میزبان تیم مقاومت البرز کرج است.

۷۴۰۶/ ۱۱۷۵

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =