فتحی: استقلال بابت قرارداد «پرو پئیچ» تهدید نمی‌شود

تهران- ایرنا- «امیرحسین فتحی» مدیر عامل باشگاه استقلال اعلام کرد: بابت قرارداد پرو پئیچ (بازیکن اسبق استقلال) به طور قطع هیچ خطری استقلال را تهدید نخواهد کرد.

امیر حسین فتحی که با اخبار شبکه سوم سیما گفت و گو می کرد، درباره برطرف شدن مشکل پرو پئیچ اظهار داشت: با رایزنی‌هایی که از هفته‌های قبل با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و در راس آنها مسعود سلطانی فر وزیر و محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزیر ورزش، فدراسیون فوتبال، شخص مهدی تاج، وزارت امور خارجه و سفیر ایران در کرواسی صورت گرفت، ما ۲ کار رابا هم پیش بردیم.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: ابتدا وجهی در حدود ۴۲۰ هزار دلار را با هماهنگی وزارت خارجه در سفارت ایران در زاگرب قرار دادیم تا به این بازیکن پرداخت شود.

وی افزود: با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال به زوریخ سوئیس رفت و رایزنی متعدد صورت گرفت و فیفا قانع شد تا از محل مطالبات استقلال این کار را انجام دهد و از ۸۵۰ هزار دلار استقلال، این جریمه به حساب پرو پئیچ پرداخت شود.

فتحی در پایان تاکید کرد: فیفا قول داده که این کار انجام دهد و اگر فیفا این کار را انجام ندهد، پول در سفارت موجود است تا پرداخت شود و هیچ خطری ما را تهدید نخواهد کرد. تا ۱۵ جولای وقت داریم اما با هماهنگی به عمل آمده، پول آنجا موجود است و اگر فیفا جواب ندهد، پول پرداخت می‌شود؛ بنابراین خطری استقلال را تهدید نمی کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =