۱۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۵
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 83390404
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۳۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در همدان

همدان- ایرنا- ۲۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) از منزل و کارگاهی در شهرستان اسدآباد و ۱۶ دستگاه از یک خانه باغ در شهر فامنین کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان روز چهارشنبه در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در یکی از مناطق شهرستان اسدآباد اقدام به نگهداری و قاچاق دستگاه های استخراج بیت کوئین (تولید ارز دیجیتال) در منزل و کارگاه محل کار خود می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

سردار بخشعلی کامکرانی صالح اضافه کرد: ماموران در قالب ۲ تیم به بررسی و تایید صحت خبر پرداختند که پس از محرز شدن تخلف با هماهنگی قضائی، به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی های صورت گرفته از منزل و کارگاه این فرد ،۲۰ دستگاه استخراج ارز خارجی به مارک های مختلف به ارزش ۶ میلیارد ریال کشف کردند که یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شد.

کشف ۱۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یک خانه باغ در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان همچنین از کشف ۱۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) به ارزش ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از یک خانه باغ در شهرستان فامنین خبر داد.

سردار کامرانی صالح گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق و انبار دستگاه های بیت کوئین (تولید ارز دیجیتال) در یکی از خانه باغ های شهرستان فامنین، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: در بازرسی از محل، در این خانه باغ تعداد ۱۶ دستگاه ماینر قاچاق به همراه ۳۱ دستگاه خنک کننده به ارزش ۴ میلیارد ۸۰۰ میلیون ریال کشف شد که در این رابطه یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

۷۵۲۶/‏۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =