۱۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۷
کد خبرنگار: 2104
کد خبر: 83389770
۰ نفر

برچسب‌ها

محموله زغال غیر مجاز در سنندج توقیف شد
محموله زغال کشف شده در سنندج

سنندج - ایرنا - محموله ۸۷۰ کیلوگرمی زغال غیر مجاز با هوشیاری ماموران پاسگاه ویژه حفاظت از منابع طبیعی سنندج توقیف و پس از طی مراحل قانونی تحویل تعزیرات حکومتی شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سنندج روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: مأموران در حین انجام گشت و کنترل در سطح شهر ۲ متخلف را دستگیر و ضمن توقیف خودرو نیسان آنها حامل بار زغال آنها را به مراجع قضایی تحویل دادند.

محمد رئوف نصری افزود: این محموله، زغال حاصل از درختان جنگلی به وزن ۸۷۰ کیلوگرم بود که پس از تشکیل پرونده و ارجاع آن به تعزیرات حکومتی و با پیگیری های واحد حقوقی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان در کمتر از ۷۲ ساعت منجر به صدور رای شد.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی هر کیلوگرم زغال مکشوفه ۱۵ هزار ریال برآورد شده است، اضافه کرد: متخلفین در مجموع به پرداخت بیش از ۲۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

شهرستان سنندج ۳۶۰ هکتار مرتع و جنگل دارد، روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی کردستان، ضمن دعوت مردم به مشارکت فعالانه حفاظت از منابع طبیعی به عنوان بزرگترین سرمایه ملی از شهروندان خواست گزارش تخریب، آتش سوزی و تصرف اراضی ملی را به سامانه رایگان و ۲۴ ساعته ارتباطی ۱۵۰۴ گزارش دهند.

۹۹۳۷/‏۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =