پی‌اس‌جی: بارسلونا خریدار «نیمار» نیست

تهران- ایرنا- «لئوناردو» مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید «نیمار» مهاجم برزیلی این تیم می‌تواند از باشگاه جدا شود اما تاکنون به غیر از مذاکرات «سطحی» بارسلونا هیچ پیشنهادی مطرح نشده است و باشگاه اسپانیایی «خریدار» نیست.

آینده نیمار در پاری‌سن‌ژرمن از مدت‌ها پیش در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته و در این بین گزارش‌هایی مبنی بر بازگشت احتمالی وی به نیوکمپ منتشر شده و همچنین زمزمه‌هایی از ابراز تمایلی از سوی رئال نیز به گوش می‌رسد.

«جوزپ ماریا بارتومئو» رئیس باشگاه بارسلونا هفته گذشته گفته بود که مهاجم برزیلی قصد جدا شدن از تیم پاریسی را دارد و در عین اذعان به این موضوع تاکید کرد که آبی‌اناری‌ها نمی‌توانند وی را خریداری کنند چرا که پی‌اس‌جی تمایلی به فروش ندارد.

اما مدیر ورزشی باشگاه پاریسی امروز تأیید کرد که قهرمان لوشامپیونه در صورت مطرح شدن پیشنهادی منطبق با رقم مدنظرشان، اجازه جدایی نیمار را خواهد داد.

وی در این خصوص اظهار داشت: نیمار می‌تواند پی‌اس‌جی را ترک کند اگر پیشنهادی مطرح شود که برای طرفین مناسب باشد؛ اما تاکنون در مورد تمایل قطعی یک باشگاه و رقم مدنظر آنها هیچ اطلاعی نداریم.

وی ادامه داد: برای همه روشن است که نیمار قصد جدای دارد اما در فوتبال امروز یک چیز می‌گوئید و فردا چیز دیگر؛ عجیب است اما فوتبال این طور پیش می‌رود.

لئوناردو ادامه داد: با نمایندگان و دوستان و آشنایان نیمار هم حرف زدیم؛ همه از همه چیز آگاهند و موقعیت برای تمامی طرف‌های درگیر روشن است اما تا به امروز یک موضوع قطعی است: او همچنان سه سال با ما قرارداد دارد و از آنجا که هیچ پیشنهادی دریافت نکرده‌ایم نمی‌توانیم در مورد هیچ موضوعی بحث کنیم.

وی افزود: پی‌اس‌جی می‌خواهد روی بازیکنانی حساب کند که قصد ماندن و ساختن ایده‌ای بزرگ را دارند و در سوی مقابل به بازیکنانی که فکر می‌کنند با ماندن در تیم به باشگاه لطف می‌کنند، احتیاجی نداریم.

اگرچه لئوناردو تأیید کرد که مذاکرات غیر رسمی با بارسلونا بر سر توافق احتمالی انجام شده است، اما مدعی است که تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی برای مرد ۲۷ ساله مطرح نشده است.

لئوناردو در این خصوص تاکید کرد: هیچ پیشنهادی دریافت نکرده‌ایم اما درست است مذاکراتی سطحی با بارسلونا داشتیم؛ در حقیقت آنها گفتند که خریداریم و ما هم گفتیم فروشنده نیستیم؛ البته بارتومئو این حرف را می‌گوید اما حقیقت این است که ما بارسلونا را در قامت یک خریدار ندیدیم.

اظهارات لئوناردو در حالی مطرح شده است که پی‌اس‌جی روز گذشته اعلام کرد که به دلیل حاضر نشدن نیمار در روز آغاز تمرینات پیش فصل (روز گذشته)، وی را تنبیه انضباطی خواهد کرد.

این در حالی است که پدر نیمار مدعی است باشگاه پیش از این در جریان تأخیر و غیبت نیمار قرار گرفته بوده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha