برگزاری ۱۰۵ برنامه در هفته عفاف و حجاب در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد - ایرنا- مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قمربنی هاشم علیه السلام چهارمحال و بختیاری از برگزاری بیش از ۱۰۵ برنامه به مناسبت هفته حجاب و عفاف در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه استان، راضیه تاجی افزود: اجتماع مردمی حافظان خانواده همزمان با هفته عفاف و حجاب در شهرهای مختلف چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

به گفته وی، هفته حجاب و عفاف از پانزدهم تا بیست و یکم تیرماه با عناوین عفاف و حجاب، فریضه الهی، سیره فاطمی (سلام الله علیها)، عفاف و حجاب، تجلی فطرت، تاج بندگی، عفاف و حجاب، حقوق شهروندی، احترام به قانون، عفاف و حجاب، تکریم خویشتن، احترام به آزادی، عفاف و حجاب، اخلاق مداری، خانواده سالم، عفاف و حجاب، میراث ایرانی گرایش جهانی، عفاف و حجاب، امنیت اخلاقی، وصیت شهیدان نامگذاری شده است.
وی افزود: به مناسبت هفته حجاب و عفاف، ۱۰۵ عنوان برنامه با محوریت نواحی مقاومت و حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج سراسر استان چهارمحال و بختیاری در حال برگزار است.
مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه استان گفت: بزرگداشت میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها- گوهر علم و عفاف، نشست‌های تخصصی تجلیل از دختران و بانوان محجبه موفق، تبیین حقوق شهروندی و پیامدهای احترام به قانون حجاب، اجتماع بزرگ مردمی حافظان خانواده در شهرستان‌های مختلف استان، برپایی نمایشگاه و عرضه محصولات عفاف و حجاب، راه اندازی کمپین‌های عفاف و حجاب در فضای مجازی، فراخوان مقاله و نشست‌های فرهنگی جهاد کبیر از عناوین برنامه‌های این هفته در استان است.

به گزارش ایرنا، تجمع مردمی حافظان خانواده روز سه شنبه در کنار بوستان بانوان شهرکرد برگزار می‌شود.

۲۰۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =