۱۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83386790
۰ نفر

برچسب‌ها

ارائه ایده‌های نو ملاک ارزشیابی مدیران ملی است

بوشهر- ایرنا - معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: یکی از ملاک‌های ارزشیابی عملکرد مدیران در شرایط سخت ارائه ایده‌های نو و استفاده بهینه از منابع و فرصت ها برای اداره امور است.

زهرا اربابی روز دوشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر افزود: مدیر موفق قابلیت‌های مدیریتی خود را در زمان کمبودها نشان می‌دهد انجام کار به موقع و درست با حداقل منابع موجود از ملاک‌های مهم یک مدیر توانمند محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در این راستا انتظار مورد نظر رهبری نیز سخت کاری و تلاش مضاعف شود که تحقق این مهم نیز تنها با مدیریت جهادی محقق می‌شود.

اربابی افزود: در شرایط جنگ اقتصادی امروز باید با همان مدیریت جهادی همراه با روحیه استقامت و پایداری در برابر دشمنان ایستادگی کرد.

معاون توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در شرایط محدود منابع و حداقلی مدیر کارآمد می‌تواند بخوبی شایستگی‌های خود را نشان دهد.

اربابی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: حق مسلم مردم استان بوشهر است که توسعه و رفاه را لمس و اشتغال فرزندان خود را به عینه ببینند.

او ادامه داد: استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی ایران با برخورداری از طولانی‌ترین مرز آبی با خلیج فارس ظرفیت بالایی برای پرداختن به اقتصاد دریا دارد که این مهم باید بخوبی مورد توجه قرار گیرد.

اربابی افزود: در این راستا باید همچون گذشته استفاده از ظرفیت نخبگان و اندیشمندان در مسیر اعتلای استان بوشهر مورد توجهی جدی قرار گیرد.

در این آئین با تجلیل از رضا عوض پور، علی درویشی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر معرفی شد.

۷۲۱۲/‏‬ ۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =