فریادهای «لعنت به ترامپ» در شبکه محبوب رئیس جمهور

تهران- ایرنا- پوشش تلویزیونی شبکه فاکس نیوز از جشن قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا در جام جهانی فرانسه که از قضا شبکه محبوب «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا نیز محسوب می‌شود، با فریادهای «لعنت به ترامپ» هواداران مختل شد.

شبکه فاکس نیوز در بحبوحه جشن و پایکوبی‌های قهرمانی تیم ملی فوتبال زنان آمریکا در جام جهانی فرانسه، صحنه های پر رنگ و لعاب همراه با تنوع زبانی رنگارنگی را به تصویر کشید.

تیم ملی زنان آمریکا با پیروزی ۲ بر صفر مقابل هلند در فینال، چهارمین عنوان قهرمانی جهانی خود را فتح کرد.

«مگان راپینو» کاپیتان پرحاشیه و جنجالی این تورنمنت که در پایان عنوان بهترین بازیکن جام را نیز به خود اختصاص داد، در دقیقه ۶۱ نخستین گل بازی و تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در فاصله هشت دقیقه تا پایان بازی، «رُز لاوِل» کار هلند را تمام کرد.

پس از پایان بازی، پوشش زنده تلویزیونی شبکه فاکس نیوز از جشن قهرمانی آمریکا در لئون، توسط «گِرِگ پالکوت» گزارشکر آن روی آنتن رفت.

اما در یک چشم بر هم زدن، بلافاصله پس از شروع پخش زنده فریادهای «لعنت به ترامپ» هواداران در پشت گزارشگر به هوا رفت.

با این حال، پالکوت با وجود اینکه به وضوح از هدف اصلی برنامه یعنی پوشش تلویزیونی شادی هواداران آمریکایی در شبکه محبوب دونالد ترامپ، منحرف شده بود، اما شجاعانه پخش زنده را ادامه داد.

ترامپ مرکز رسوایی‌ها در جریان جام جهانی زنان در فرانسه بود و راپینو در مصاحبه‌ای گفته بود که تیم ملی زنان در صورت دعوت شدن توسط رئیس جمهوری این کشور به «کاخ سفید لعنتی» نخواهد رفت؛ اظهاراتی که واکنش توییتری ترامپ را به همراه داشت.

بدنبال قهرمانی آمریکا، سیل تمجیدها از سرتاسر این کشور به سوی تیم ملی این کشور روانه شد و ترامپ نیز با توسل به ابزار همیشگی خود نوشت: آمریکا به همه شما افتخار می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =