قدردانی رییس جمهوری از میزبانی لیگ ملت های والیبال

ارومیه- ایرنا- سرپرست دبیری هیات والیبال آذربایجان‌غربی گفت: قدردانی رییس جمهوری از میزبانی ارومیه و اردبیل در هفته های سوم و چهارم لیگ ملت‌های 2019 والیبال مایه مباهات و خرسندی است.

افشین خدایاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رییس جمهوری با ارسال نامه ای خطاب به افشین داوری، سرپرست فدراسیون از میزبانی ارومیه و اردبیل تقدیر و تشکر کرده است.

وی بیان کرد: دکتر حسن روحانی در متن نامه‌ای که از سوی محمود واعظی، رئیس دفتر و سرپرست نهاد ریاست جمهوری ابلاغ شده، میزبانی ایران در لیگ ملت ها را قابل قبول بر شمرده است.

وی ادامه داد: رییس جمهوری در متن این نامه آورده است: گزارش برگزاری موفقیت‌آمیز مسابقات لیگ جام ملت‌های والیبال در استان‌های آذربایجان‌غربی و اردبیل به استحضار رسید؛ بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر ریاست محترم جمهوری از زحمت ها و تلاش‌های جناب عالی و همکاران محترم ابلاغ می‌شود.

تماشاگران پرشور و شعور ارومیه‌ای نیز پس از پایان هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه از سوی مسئولان مورد قدردانی قرار گرفتند؛ هوادارانی که با حمایت های بی دریغ خود پیروزی های دلچسب تیم ملی ایران در این رقابت ها را رقم زدند و بار دیگر نشان دادند که ارومیه به حق شهر عشاق والیبال است.

در سال‌های گذشته تنها تهران به لحاظ شرایط فنی و استانداردهای برگزاری مسابقات، استحقاق میزبانی رقابت‌های بین المللی از جمله در حوزه والیبال را داشت و در چنین شرایطی ارومیه نخستین شهر به جز پایتخت به شمار می‌رود که لیگ ملت‌های والیبال را میزبانی کرد.

سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه یکی از بزرگترین سالن‌های توپ و تور کشور به شمار می‌رود و رقابت‌های هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال با حضور تیم‌های ملی ایران، کانادا، لهستان و روسیه در این سالن برگزار شد که حاصل آن کسب سه پیروزی ارزشمند برای تیم ملی ایران بود.

موضوع میزبانی شهر ارومیه در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در دی ماه سال گذشته تصویب و نهایی شد و نخستین گام‌ها برای میزبانی باشکوه و بدون مشکل در این خصوص طی این مدت برداشته شد تا نام ارومیه در تاریخ این رقابت‌ها به یادگار بماند.

۷۱۵۶/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =