۱۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۲
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 83386102
۰ نفر

برچسب‌ها

مشخصات متکدیان سنندج در بانک اطلاعاتی ثبت می شود

سنندج - ایرنا - مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: با برنامه ریزی های انجام شده اطلاعات تمام متکدیانی که در سطح شهر جمع آوری می شود در بانک اطلاعاتی ثبت می‌شود.

صلاح وکیلی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای طرح جمع آوری و ساماندهی متکدیان در سه ماهه نخست امسال ۹۱ متکدی از سطح شهر جمع آوری شده که ۳۶ نفر از این تعداد مرد و ۵۵ نفر نیز زن بودند.

وی افزود: از این تعداد متکدی جمع آوری شده ۵۴ متکدی با اخذ تعهد کتبی مبنی بر ترک تکدی گری از مرکز ترخیص شدند.

مدیر مرکز جمع آوری وساماندهی متکدیان شهرداری سنندج اضافه کرد: همچنین امسال ۲۱ کودک متکدی در سطح شهر جمع آوری شد که پس از اخذ تعهد به خانواده هایشان تحویل شدند.

وی یادآور شد: چهار نفر از متکدیان جمع آوری شده نیز از شهرستان‌های اطراف جهت تکدی گری به سنندج مراجعه کرده بودند که با گرفتن تعهد به شهرستانهای محل سکونت خود انتقال یافتند.

وکیلی افزود: تعداد چهار نفر از متکدیان که برای چندمین بار اقدام به تکدی گری کرده بوند جهت برخورد قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اظهار داشت: در راستای حمایت مالی نیز ۲ نفر از متکدیان جمع آوری شده به بهزیستی و یک نفر هم به کمیته امداد معرفی شد.

مدیر مرکز جمع آوری وساماندهی متکدیان شهرداری سنندج یادآور شد: همچنین ۲نفر از متکدیان جمع آوری شده به دلیل اعتیاد به مراکز درمانی معرفی شده و تعداد سه نفر افراد بی سرپناه نیز اسکان داده شدند.

وی از شهروندان خواست: در راستای کاهش معضل تکدی گری در سطح شهر از کمک به متکدیان در معابر شهری خوداری کنند.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با بیش از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.

۷۳۴۸ / ‏‬ ۳۰۳۴


 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =