۱۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۸
کد خبرنگار: 1022
کد خبر: 83386059
۰ نفر

برچسب‌ها

صنایع بدهکار به شهرک صنعتی گلستان بخشیده می‌شوند

گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: واحدهای تولیدی و صنایعی بدهکار به این شرکت با اعطای مشوق های گوناگون و ابلاغ شیوه نامه جدید، بخشیده می شوند.

حجت الله خلیل زاده روز دوشنبه به خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: این شیوه نامه در راستای سیاست های دولت در رونق تولید و حمایت از فعالیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی و با هدف گرامی داشت دهم تیر روز ملی صنعت و ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک ابلاغ شد.

وی گفت: واحدهای دارای پروانه بهره برداری، پایان کار و یا دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد مشمول این شیوه نامه می‌شوند.

وی اظهار داشت: با توجه به محدودیت زمانی تعیین شده این شیوه نامه از دهم تیرماه تا دهم شهریور، توصیه می شود واجدان شرایط برای استفاده از این مشوق‌ها به شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان مراجعه کنند.

در گلستان ۲۳ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی اترک با دو هزار و ۴۰ هکتار زمین برای سرمایه گذاری وجود دارد.

مطابق گزارش مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان در این شهرک‌ها و نواحی صنعتی، ۵۱۷ واحد تولیدی فعال و ۲۳۹ واحد راکد وجود دارد.

این استان شمالی جزو ۱۵ استان نخست کشور در برخورداری از زیر ساخت‌های جذب سرمایه گذار در شهرک و نواحی صنعتی است.

هم مرز بودن گلستان با ترکمنستان و فراهم بودن زمینه ارتباط زمینی و ریلی با کشورهای آسیای مرکزی، فعال بودن گمرک اینچه برون در شرق استان، عبور جاده آسیایی تهران - مشهد از گلستان و فعالیت فرودگاه بین المللی گرگان از جمله ظرفیت‌های سرمایه گذاری در گلستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =