۱۷ تیر ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۵
کد خبرنگار: 1928
کد خبر: 83385978
۰ نفر

برچسب‌ها

هوشیاری برای حیات ملی

تهران- ایرنا- مردم حق‌طلب ایران طی ۴۰ سال گذشته با تحمل سختی‌ها و مرارت‌های بی‌شمار ثابت کرده‌اند که با حرکت در مسیر صلح و دوستی می‌کوشند جامعه آباد و سربلند بنا کنند که عاری از هر گونه مداخله و دخالت بیگانگان باشد و بر همین اساس در برابر همه فشارها، تحریم‌ها و زورگویی‌های خارجی با شجاعت ایستاده‌اند.

کمال‌الدین پیرموذن در یادداشتی در روزنامه اعتماد، نوشته است: ما امروز به عنوان نسل در حال بهره‌برداری از منابع محدود انرژی نفت و گاز، که دیر یا زود به پایان خواهد رسید، در برابر نسل آینده احساس مسؤولیت می‌نمائیم که اگر امروز به جد دانش تولید انرژی به میزان فراوان از طریق هسته‌ای را ایجاد نکنیم به آیندگان خیانت کرده‌ایم.

تعمیم عقلایی اخیر صاحب منصبان کشور مبنی بر عبور از مرز ۳.۶۷ درصد اورانیوم غنی شده و تعیین مبنای غلظت بر اساس نیاز کشور در راستای منافع درازمدت ملک و ملت و پاسخی قاطع به بدعهدی جهان سلطه است. ملل مختلف جهان از جمله ملت بزرگ و آگاه ایران در حافظه تاریخی خود نمونه‌های متعددی از عملکرد دولت امریکا در نقض عهدها، قراردادها و حاکمیت ملی و حمایت از رژیم‌های دیکتاتور و خودکامه را ثبت کرده و بدان جهت همواره مخالف سیاست‌های توسعه‌طلبانه امریکا و کشورهای هم‌پیمان آن، که صرفاً به منظور فشار بر حکومت‌های مستقل صورت می‌پذیرد، هستند.

مردم فهمیم ایران از توانایی و درک لازم و کافی برای تشخیص مصالح خود بهره‌مند هستند و نیازی به رأی و نظر بیگانگان ندارند. ملت شریف ایران بر اصول مستحکم انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی پای می‌فشرد و با تمام توان از منافع مُلک و ملت پشتیبانی و پاسداری می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =