۱۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۹
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83385751
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی اینتر: باشگاه «ایکاردی» و «ناینگولان» را کنار گذاشت نه من

تهران- ایرنا- «آنتونیو کونته» سرمربی تازه وارد اینترمیلان در واکنش به اظهارات روز گذشته مدیر این باشگاه مبنی بر قرار گرفتن نام «مائورو ایکاردی» و «راجا ناینگولان» در فهرست فروش، تایید کرد که این تصمیم پیش از آمدن وی و با نظر مستقیم باشگاه گرفته شده و وی تنها از آن حمایت کرده است.

کونته در جریان نشست خبری امروز خود، در پاسخ به این پرسش که چرا وی تصمیم به کنار گذاشتن آنان گرفته است، در اظهاراتی افشاگرانه تایید کرد که این تصمیم پیش از ملحق شدن وی به باشگاه گرفته شده است.

«جوزپه ماروتا» مدیر باشگاه اینتر میلان در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا، گفته بود: زمانی که می‌خواهید پروژه جدیدی بسازید باید بازیکنان با سابقه مناسب را پیدا کنید؛ این فرصت را داشتیم تا به طور مستقیم با بازیکنان صحبت کنیم و به وضعیت قراردادی آنها احترام می‌گذاریم اما شرایط و جایگاه باشگاه را نیز برای آنان به عنوان مهمترین موضوع توضیح دادیم؛ هر ۲ بازیکن به طور کامل توجیه شده‌اند که در برنامه‌های تیم جایی ندارند و این بدان معنا نیست که ما به توانایی‌ها و استعدادهای آنان شک داریم. استعدادهای فردی می‌تواند باعث پیروزی در بازی‌ها شود اما قهرمانی با یک مجموعه به دست می‌آید و این همان چیزی است که مورد نظر ما است؛ با نهایت احترام آنها در برنامه های ما هیچ جایی ندارند.

کونته اما در این خصوص اظهار داشت: باشگاه در مورد ایکاردی و ناینگولان به اندازه کافی برای ارزیابی وضعیت آنان زمان داشت و تصمیم نهایی را اتخاذ کرده بود تنها کاری که من انجام دادم حمایت از رویکرد باشگاه بود؛ باشگاه و سرمربی باید همراه باشند و در این مورد ما به طور کامل متحد و یکدست هستیم.

خبرنگاران در این نشست به غافلگیرکننده بودن انتصاب وی به عنوان سرمربی در سن سیرو اشاره کردند و از وی دلیل انتخاب این شغل را که به سختی شهرت بدی پیدا کرده، جویا شدند که کونته در خصوص این پرسش، تاکید کرد: انتخاب سختی بود اما در عین حال وسوسه انگیز هم بود؛ بیشتر ما (مربیان) به این نوع سبک زندگی و چالش‌ها علاقه داریم؛ چالشی که تحقق آن بسیار دشوار باشد؛ برای من هم این چالش بسیار سخت و در عین حال بهترین است.

وی ادامه داد: البته اینتر را سخت ترین چالش دوران حرفه‌ایم نمی‌دانم اگرچه باید از همین جا بر دستاوردهای «لوچانو اسپالتی» تاکید کنم؛ او پس از سال ها که اینتر به لیگ قهرمانان نرسیده بود به باشگاه آمد و این کار را ۲ بار پیاپی انجام داد و در نتیجه تیمی را به من تحویل داد که شالوده و بنیان آن مستحکم و منسجم است. هدف ما هم ثبات بیشتر، اعتماد و اطمینان بیشتر و حرکت رو به جلو به جای احتیاط و دلهره و نگاه به عقب است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =