۱۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۱۲
کد خبر: 83385584
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای کرمانشاه خنک می‌شود

کرمانشاه– ایرنا– معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش تدریجی دمای هوا تا روزهای پایانی هفته جاری و در نقاط مختلف استان خبر داد.

علی محمد زوراوند روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این کاهش دما بیشتر در طول روز اتفاق می‌افتد و انتظار می‌رود تا روز پنجشنبه بین ۲ تا سه درجه از دمای هوا کاسته شود.

وی با بیان اینکه دمای امروز شهر کرمانشاه در گرم‌ترین حالت به ۳۸ درجه بالای صفر رسید، گفت: انتظار می‌رود برای فردا (دوشنبه) حداکثر دما به ۳۷ و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز بین ۳۶ و ۳۷ درجه بالای صفر در نوسان باشد.

زوراوند همچنین حداقل دمای امشب شهر کرمانشاه را نیز ۱۲ درجه بالای صفر عنوان کرد و افزود: این مقدار برای دوشنبه شب به ۱۴ درجه و برای سه شنبه و چهارشنبه به ۱۳ درجه بالای صفر می‌رسد.

معاون هواشناسی استان کرمانشاه ادامه داد: برای امشب سنقروکلیایی با ۹ درجه و کوزران و کنگاور با ۱۰ درجه بالای صفر خنک‌ترین نقاط و سومار با ۲۸ درجه و ازگله با ۲۷ درجه بالای صفر گرم‌ترین نقاط خواهند بود.

وی همچنین با بیان اینکه دمای فردای پنج شهر استان به بیش از ۴۰ درجه می‌رسد، افزود: این شهرها شامل ازگله، سرپل ذهاب، قصرشیرین، سومار و گیلانغرب می‌شود.

زوراوند در پایان خاطرنشان کرد: شهرهای پاوه و کرند غرب با ۳۳ درجه و گواور با ۳۴ درجه بالای صفر نیز خنک‌ترین نقاط استان خواهند بود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها