۱۲ گروه جهادی از نجف‌آباد به مناطق سیلزده اعزام می‌شود

اصفهان - ایرنا - فرمانده پایگاه مقاومت حوزه بسیج امام جعفر صادق شهرستان نجف آباد گفت : ۱۲ گروه جهادی در قالب طرح شهید شوشتری از نجف آباد به مناطق سیل زده و زلزله زده کشوراعزام می شوند.

سروان پاسدار محسن امینی روز یکشنبه به ایرنا گفت: طرح شهید شوشتری با هدف خدمت رسانی به مناطق روستایی در پایگاه مقاومت بسیج حوزه امام جعفر صادق امیر آباد، آزادگان وصالح آباد شهرستان نجف آباد آغاز شده است.

وی افزود: در این طرح گروه‌های جهادی به منظور احداث منازل تخریب شده در مناطق سیل زده به صورت اردوهای ۱۰ روزه راهی این مناطق می‌شوند.

سروان امینی گفت: طرح شهید شوشتری بامشارکت بسیج، معتمدان ومردم درمحلات محروم شامل کمک به خانواده‌ای نیازمند، دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران، کمک به افراد گرفتار شده در اعتیاد و برگزاری کلاس‌های مشاوره و نیز تشویق جوانان به ازدواج اجرا می‌شود.
وی افزود: با اجرای این طرح همچنین ۱۱ صندوق قرض الحسنه باکمک معتمدان و مردم در محلات تحت پوشش برای کمک به حل مشکلات و گرفتاری‌ها، اشتغال، ازدواج و غیره راه اندازی شده است.
فرمانده پایگاه مقاومت حوزه بسیج امام جعفر صادق شهرستان نجف‌آباد افزود: علاوه بر این برای شناخت مشکلات، نیازها و گرفتاری‌های محلات، هفت میز خدمت با حضور معتمدان محلات درشهرک آزادگان، صالح آباد و امیر آباد نجف آباد ایجاد شده است.

سروان امینی گفت: باکمک خیران از زمان اجرای طرح شهید شوشتری دراین حوزه تاکنون ۱۲۰ سبد غذایی به ارزش بیش از ۱۲۰ میلیون ریال بین خانواده‌های بی سرپرست، بد سرپرست و بی بضاعت درمحلات امیر آباد، آزادگان و صالح آباد این ناحیه توزیع شده است.

سردار شهید نورعلی شوشتری از فرماندهان باسابقه سپاه پاسداران در طول سال‌های انقلاب و دفاع مقدس بود که در سال ۱۳۸۸ در منطقه پیشین شهرستان سرباز در استان سیستان و بلوچستان در عملیات تروریستی گروهک تروریستی ریگی به شهادت رسید.

هم اکنون طرح شهید شوشتری به هدف محرومیت زدایی در کشور در دست اجراست.

شهرستان نجف آباد با ۳۳۰ هزارنفرجمعیت در ۳۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار گرفته است.

غ - ک / ‏‬ ۶۰۲۲

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =