۱۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۹
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83384443
۰ نفر

برچسب‌ها

تراکتور به دنبال حضوری شایسته در فصل نوزدهم

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تمریناتش را شروع کرده و درصدد برگزاری یک اردوی خارجی در کشور ترکیه به منظور حضور پرقدرت در فصل آتی لیگ برتر کشور است.

به گزارش ایرنا، تراکتورسازی لیگ هجدهم را با ۵۲ امتیاز و با قرار گرفتن در رتبه پنجم جدول رده‌بندی به اتمام رساند و با تغییر چند مدیر عامل و سرمربی با ۱۴ برد، ۱۰ تساوی و ۶ باخت و تفاضل گل ۱۷، در کسب سهمیه آسیا هم ناکام ماند، اما در فصل پیش رو با بکارگیری مربی ترکیه ای، امیدهای فراوانی برای موفقیت های بهتر نزد هواداران ایجاد کرده است.

سرمربی ترک سرخ پوشان تبریز روز گذشته در حاشیه تمرینات شاگردانش گفت: ما به دنبال خلق یک تیم کامل و یکدست هستیم، تیمی که متشکل از ۲۱ یا ۲۲ بازیکن بوده که در بین آنان بازیکنان جوان، بازیکنانی در رده سنی ۲۶ و ۲۷ سال و بازیکنان بالای ۳۰ سال جای دارند.

مصطفی دنیزلی با بیان اینکه طی روزهای آتی سه بازیکن در پست‌های مختلف جذب می‌شوند، افزود: امیدوارم در اردویی که این هفته در کشور ترکیه برگزار خواهیم کرد، این بازیکنان را با سایر نفرات هماهنگ کنیم.

دنیزلی در خصوص روند آماده‌سازی تیمش برای فصل آینده، خاطرنشان کرد: اکنون تمرینات بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده جلو می‌رود و تیم فوتبال تراکتورسازی نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته و بازیکنانی جذب شدند و از طرفی نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد و از روزی که من آمده‌ام به همراه مدیریت باشگاه، فعالیت‌های نقل و انتقالاتی را جلو می‌بریم و فیلم بازیکنان متعددی از تمامی قاره‌ها را مشاهده کرده‌ایم و به دنبال جذب نفراتی هستیم که بتوانند خودشان را با شرایط زندگی در تبریز، غذاهای ایرانی، هواداران و سایر بازیکنان وفق دهند، به طبع یافتن چنین بازیکنانی راحت نیست.

وی با بیان اینکه تراکتور به عنوان اولین تیم تمریناتش را شروع کرده است، گفت: هنوز زمان دقیق آغاز مسابقات لیگ برتر مشخص نیست، اما این موضوع باعث سردرگمی ما نشده است زیرا که هم برای آغاز مسابقات در دهم مرداد و هم برای هجدهم مرداد برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

سرمربی تراکتور با بیان اینکه وضعیت بازیکنان سال گذشته و بازیکنان جدید را بررسی کرده و در حال شناخت آن‌ها هستم، افزود: همچنین سیستم بازی تیم در فصل گذشته را هم ارزیابی می‌کنم که آیا این سیستم خوب بوده یا نه و همینطور با بازیکنان کنونی می‌توان آن سیستم را پیاده کرد و یا باید تغییراتی اعمال شود؟

وی گفت: این موضوع در اردوی ترکیه نیز بررسی خواهد شد.

تیم فوتبال تراکتورسازی در لیگ برتر فصل نوزدهم برای کسب قهرمانی بسته شده و برای این منظور و آماده سازی کامل اردوی تدارکاتی در ارزروم ترکیه خواهد داشت.

۹۸۵۳/‏۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =