۱۶ تیر ۱۳۹۸،‏ ۸:۱۸
کد خبرنگار: 1168
کد خبر: 83384239
۰ نفر

برچسب‌ها

لیبروی تیم‌ملی والیبال به شهرداری ارومیه پیوست

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: «محمدرضا حضرت پور» لیبروی جوان تیم ملی با عقد قراردادی یکساله به تیم والیبال این باشگاه پیوست.

پیمان رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال تیم شهرداری ارومیه برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی پوش اقدام کرده است.
وی بیان کرد: طی چند روز گذشته «شهرام محمودی» بازیکن پست قطر پاسور (پشت خط زن) تیم ملی و والیبالیست فصل گذشته تیم «خاتم اردکان» نیز با عقد قراردادی یک ساله به تیم والیبال این باشگاه پیوست.

وی ادامه داد: پیش از این نیز عقد قرارداد با «سید محمد موسوی، فرهاد قائمی و فرهاد سال افزون» سه بازیکن لژیونر تیم ملی به نتیجه رسیده بود و تلاش برای جذب چند بازیکن ملی پوش دیگر در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: امسال با جذب «مصطفی کارخانه» به عنوان سرمربی، امیدواریم تیم آماده‌ای راهی لیگ برتر شده و ناکامی‌های چند سال گذشته این تیم جبران شود.
تمرین‌های آماده‌سازی تیم شهرداری ارومیه پس از تعیین شاکله اصلی تیم از نیمه مرداد ماه امسال آغاز می‌شود تا بازیکنان در فرصت زمان باقیمانده تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر ایران به هماهنگی و انسجام لازم برسند.
تیم شهرداری ارومیه فصل گذشته سال کم فروغی را پشت سرگذاشت و با وجود ایجاد تغییرات سه باره در انتخاب سرمربی نتایج ضعیفی به دست آورد؛ این تیم همچون سال ۱۳۹۶ وضعیت جالبی در لیگ برتر کشور نداشت و با قرار گرفتن در رده دهم جدول شانس حضور در رقابت‌های پلی آف را از دست داد.
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از سال ۱۳۹۰ اقدام به تیم داری در لیگ برتر والیبال کرده است؛ کسب چهار مقام سومی در سال‌های ۱۳۹۰، ۱۳۹۲، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵، نایب قهرمانی در سال ۱۳۹۳، پنجمی در سال ۱۳۹۱ و کسب عناوین هشتم و دهم در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ نتیجه حضور این تیم در لیگ برتر ایران طی هفت سال اخیر است.
سال گذشته با توجه به نایب قهرمانی تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه در رقابت‌های لیگ دسته یک ایران، شهر ارومیه ۲ سهمیه در لیگ برتر کشور داشت.

۷۱۵۶/‌۷۱۲۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =