مدیرعامل سازمان بیمه سلامت: دفاتر پیشخوان دروازه ارتباط با مردم هستند

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و احترام به بیمه شدگان یکی از اصول بنیادین سازمان است، گفت: دفاتر پیشخوان دروازه ارتباط مردم با بیمه سلامت هستند و در نتیجه باید نحوه عملکرد آنان بسیار جدی ‏گرفته شود.

به گزارش روز شنبه سازمان بیمه سلامت، طاهر موهبتی در نشست هم اندیشی با مسئولان دفاتر پیشخوان دولت سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس در ستاد سازمان بیمه سلامت برگزار شد، افزود: هدف از برگزاری جلسه با مسئولان دفاتر پیشخوان، بهره مندی از نظرات همکاران و همچنین بررسی و رفع عملی مشکلات موجود است.

وی ادامه داد: اهتمام به تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین وظایف دفاتر پیشخوان دولت است که می‌توان با همراهی و همدلی نسبت به اجرای آن کوشید، زیرا نخستین جایی که بیمه شدگان هنگام مراجعه سازمان بیمه سلامت را قضاوت می‌کنند، دفاتر پیشخوان است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت بیان کرد: اگر بیمه شدگان صندوق روستاییان به تعدد به دفاتر پیشخوان مراجعه می‌کنند، کار صحیحی نیست. وقتی سال‌هاست برای شخصی دفترچه بیمه روستاییان صادر می‌شود، دوباره نباید همان مدارک را از افراد دریافت کرد.

وی ادامه داد: اختیارات دفاتر پیشخوان می‌تواند افزایش پیدا کند و از طرفی باید نظارت بیشتری بر اجرای این اقدامات انجام شود.

موهبتی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال جاری باید رفتارهای ما بسیار حساب شده باشد. تغییر رفتار فردی و اجتماعی و مدیریت منابع و هزینه‌ها امری اجتناب ناپذیر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =