۱۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۱
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83383928
۰ نفر
اینتر آب پاکی را روی دست «ایکاردی» و «ناینگولان» ریخت

تهران- ایرنا- «جوزپه موراتا» مدیر باشگاه اینترمیلان، گفت: با تمام احترامی که برای «مائورو ایکاردی» و «راجا ناینگولان» قائل هستیم اما آنها به طور کامل توجیه شده اند که جایی در برنامه های اینتر ندارند.

نراتزوری در حال خانه تکانی گسترده مجموعه خود تحت هدایت سرمربی جدید یعنی «آنتونیو کونته» است و مرد ایتالیایی نسبت به این ۲ بازیکن که از قضا جزء پردآمدترین‌های باشگاه هم هستند، هیچ ترحمی ندارد.

موراتا در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا، اظهار داشت: زمانی که می خواهید پروژه جدیدی بسازید باید بازیکنان با سابقه مناسب را پیدا کنید؛ این فرصت را داشتیم تا به طور مستقیم با بازیکنان صحبت کنیم و به وضعیت قراردادی آنها احترام می گذاریم اما شرایط و جایگاه باشگاه را برای آنان به عنوان مهمترین موضوع توضیح دادیم.

وی ادامه داد: هر ۲ بازیکن به طور کامل توجیه شده‌اند که در برنامه‌های تیم جایی ندارند و این بدان معنا نیست که ما به توانایی‌ها و استعدادهای آنان شک داریم. استعدادهای فردی می‌تواند باعث پیروزی در بازی‌ها شود اما قهرمانی با یک مجموعه به دست می‌آید و این همان چیزی است که مورد نظر ما است؛ با نهایت احترام آنها در برنامه های ما هیچ جایی ندارند.

موراتا تاکید کرد: اینکه ایکاردی در فهرست فروش قرار گرفته درست است و ما نیز پیش‌تر این موضوع را تایید کرده‌ایم اما ما نیز نسبت به تعهدات قراردادی خود پایبند هستیم؛ در قرارداد توافقی است که براساس آن باید به بازیکن اجازه حضور در تمرینات داده شود و هیچ قصدی برای محروم کردن وی از این حق نداریم؛ در پایان نیز سرمربی تصمیم گیرنده نهایی در مورد ترکیب تیم است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =