ظرفیت بسیج برای مقابله با احتکار استفاده شود

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: از ظرفیت و توانمندی‌های نیروی مقاومت بسیج برای مقابله با احتکار و گرانفروشی استفاده می شود.

علی صالحی روز شنبه در نشست ستاد پیگیری سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دستگاه قضایی استان افزود: در قیمت آبزیان نیز نوسان است که باید شیلات نظارت بیشتری در برقراری توازن در بازارعرضه و همچنین حفظ حقوق مصرف کنندگان داشته‌باشد.

وی بیان داشت: نوسان قیمت، کم فروشی و احتکار موجب تحمیل فشارهای اقتصادی و تنگ‌شدن عرصه بر مردم و مصرف کنندگان شده که در این راستا نظارت‌ها و مدیریت بازار باید تشدید شود.

رییس کل دادگستری هرمزگان اظهارداشت: دستگاه قضایی استان درسال‌جاری به صورت جدی به موضوع رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع ورود خواهد کرد.

صالحی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در جهت رونق تولید، ارتقای کیفیت محصولات به منظور رقابت با تولیدات خارجی و متناسب با نیاز مصرف‌کنندگان است.

وی همچنین برگزاری نشست‌های توجیهی در جهت افزایش هماهنگی بین بانک‌های عامل و موسسه‌های اقتصادی و همچنین کارخانجات و واحدهای تولیدی را به‌منظور جلوگیری از خسارت به تولید کنندگان ضروری برشمرد.

رییس ستاد پیگیری سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در دستگاه قضایی هرمزگان گفت: برنامه ریزی اصولی به منظور برگزاری نشست های پی در پی در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی انجام می شود.

۷۱۹۵/۶۰۴۸

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha