۱۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۹
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83383634
۱ نفر

برچسب‌ها

عنایتی: بازیکنان استقلال برای موفقیت باید در خدمت تیم باشند

تهران- ایرنا- پیشکسوت آبی پوشان پایتخت با بیان اینکه عدم جذب ستاره در جمع استقلالی ها موضوع چندان مهمی نیست، گفت: هر تیمی برای موفقیت نیاز به بازیکنانی دارد که بتوانند در خدمت تیم بوده و افکار تاکتیکی سرمربی را به خوب در زمین پیاده کنند.

«رضا عنایتی» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: آندره آ ستراماچونی در مدتی که هدایت استقلال را برعهده گرفته است جدی، باهوش و مصمم دیده ام و این موضوع می تواند به این تیم کمک کند.

وی افزود: وقتی یک مربی در ایتالیا و تیم بزرگ اینتر میلان مربیگری کرده است یعنی توانایی های فنی زیادی دارد. سرمربیگری کردن در کالچو کار هر مربی ای نیست.

مهاجم اسبق استقلال خاطرنشان کرد: استقلال بازیکنانی را برای لیگ نوزدهم به خدمت گرفته است که به نظرم مهره های خوبی هستند و در فصل گذشته عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: اینکه استقلال ستاره جذب نکرده است، موضوع زیاد مهمی نیست چرا که یک تیم برای موفقیت نیاز به بازیکنانی دارد که بتوانند در خدمت تیم بوده و افکار تاکتیکی سرمربی را به خوب در زمین پیاده کنند.

عنایتی تاکید کرد: هواداران استقلال از استراماچونی حمایت کرده و به او زمان بدهند تا در استقلال جا افتاده و بتواند روزهای خوبی را برای این تیم رقم بزند.

وی در پایان گفت: امیدوارم مدیران استقلال بر خلاف فصل گذشته تمامی امکانات لازم را در اختیار استراماچونی قرار دهند تا او مشکلی از این بابت نداشته باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =