۱۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۵۵
کد خبرنگار: 866
کد خبر: 83383598
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نشست ستاد استانی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی یزد برگزار شد

یزد – ایرنا - سیزدهمین جلسه ستاد استانی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی یزد روز شنبه با حضور مدیران دستگاه قضایی در اتاق بازرگانی برگزار شد.

در این جلسه یک واحد تولیدی شیشه بلور و مجموعه فرهنگی سینما تک یزد بررسی و مسئولان این واحدها و نیز مدیران بانکی تسهیلات دهنده و شرکتهای خدماتی برق و گاز، گزارش عملکرد ارائه کردند.

با دستور مدیرکل دادگستری یزد مقرر شد وضعیت بدهی های بانکی شرکت تک شیشه مظروف ایساتیس ظرف ۲۰ روز آینده با بررسی ها کارشناسی سازمان بازرسی استان مشخص و بدهی به شرکتهای خدماتی برق و گاز نیز تعیین تکلیف شود.

درباره سینما تک نیز قرار شد تا ظرف سه ماه، وام اول تسویه و وام دوم نیز با قبول بانک به مدت پنج سال امهال گردد.

رئیس کل دادگستری استان یزد در این جلسه با تأکید بر لزوم تقویت و حمایت از تولید و توان داخلی گفت: این بحث موجب رونق تولید و اشتغال و نیز گردش چرخ اقتصاد می شود.

غلامعلی دهشیری با اشاره به شعار سال مبنی بر رونق تولید تأکید کرد: حمایت از تولید و توان داخلی همواره از محورهای فعالیت دستگاه قضایی بوده ولی امسال جزء اولویت های این مجموعه در استان خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان یزد پیشتر در جلسه ای درباره وضعیت این ستاد گفته بود که در یکسال گذشته بیش از ۱۵ مشکل حوزه صنعت در ستاد استانی اقتصاد مقاومتی بررسی و ۹۵ درصد مصوبات این ستاد در زمینه موارد طرح شده محقق شده است.

غلامعلی دهشیری تصریح کرد: از مجموع ۳۸ مورد مشکلات حوزه صنعت و اشتغال که به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی واصل شد، ۲۳ مورد آن با تلاش مجموعه قضایی استان، خارج از ستاد و در دبیرخانه حل و فصل شده است.

۱۹۶۸/ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha