۱۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۱
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83383408
۰ نفر

برچسب‌ها

تجهیزات ورزشی برای ۲۵ روستای استان زنجان ارسال شد

زنجان - ایرنا - با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان زنجان تجهیزات ورزشی مورد نیاز ۲۵ روستای این استان تامین و ارسال شد.

علی خلیلی روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: برای تهیه این تجهیزات ورزشی ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده که این اقدام در جهت اشاعه فرهنگ ورزش در روستاهای استان انجام شده است.

وی اظهار داشت: بر این اساس باید زمینه را برای ورزش کردن افراد فراهم کرد که این امر مهم در روستاها و مناطق محروم اهمیت بیشتری پیدا می کند که کارهای انجام گرفته در مسیر استعدادیابی ورزشی و ورزش قهرمانی نیز حرکت روبه رشد و موثر است.

این مسئول، با تاکید بر اهمیت ورزش در پیشگیری از بسیاری از بیماری و آسیب های اجتماعی گفت: چه بسا افراد مستعد بسیاری در این روستاها باشند و با استفاده از این تجهیزات ورزشی به استعداد ورزشی خود پی ببرند و این خود نتیجه مطلوبی در بلندمدت برای ورزش استان دارد.

وی یادآوری کرد: و می توان گفت که تلاش در همگانی کردن ورزش خود به نوعی سرمایه گذاری در ورزش قهرمانی است و به این موضوع مهم باید توجه کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان همچنین از اجرای فاز دوم این اقدام خبر داد و خاطر نشان کرد: در روزهای آتی تجهیزات دیگری برای برخی مناطق دیگر تهیه و ارسال خواهد شد و پس از اعزام این اقلام این اداره کل برای نظارت بیشتر به منظور قرار گیری موارد در محل مورد نظر واستفاده بهینه از آنها، با دهیاری ها در ارتباط خواهد بود.

۹۶۴۶/‌۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =