رئیس بارسا: پرونده بازگشت «نیمار» بسته شد

تهران- ایرنا- رئیس باشگاه بارسلونا اعلام کرد که آبی اناری‌ها از تمایل «نیمار» برای جدایی از پی اس جی آگاهند اما از آنجا که تیم پاریسی قصد فروش وی را ندارد، پس بحث بازگشت مرد برزیلی به نیوکمپ منتفی است؛ وی در ادامه به شایعات و خیالبافی‌ها در مورد اعمال نفوذ «لیونل مسی» در خریدهای باشگاه نیز پایان داد.

«جوزپ ماریا بارتومئو» تایید کرد که مذاکرات با اتلتیکو برای انتقال «آنتوان گریژمان» در جریان است؛ این در حالی است که منابع داخلی شبکه تلویزیونی ای اس پی ان اوایل هفته جاری در گزارش هایی اعلام کردند که تمایل بارسا برای خرید گریژمان همچنان پابرجا بوده و همچنین در مورد «نیمار» نیز مدعی شدند که کاتالان ها همچنان به دنبال باز گرداندن وی به نیوکمپ هستند.

بارسا معتقد است این انتقال از لحاظ مالی شدنی است و منابع موثق نیز اعلام کردند که بارسا می‌تواند از «فیلیپه کوتینیو» می‌تواند به عنوان اهرمی برای کاهش دادن هزینه این معامله استفاده کند.

با این حال، رئیس بارسا با اشاره به عدم تمایل پی اس جی برای فروش نیمار، از ایده خرید مجدد مرد برزیلی دست کم در تابستان سال جاری چشم پوشی کرد.

وی در این خصوص اظهار داشت: می‌دانیم که نیمار قصد جدایی از پاری سن ژرمن را دارد و این را هم می دانیم که پی اس جی قصد فروش ندارد بنابراین پرونده بازگشت نیمار بسته و منتفی است.

بارتومئو در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت فراهم شدن شرایط آیا با نیمار دوباره قرارداد امضا خواهد کر یا خیر، تاکید کرد: ما در مورد بازیکنان تیم‌های دیگر حرف نمی زنیم.

مطبوعات کاتالونیا مدعی شده‌اند که «لیونل مسی» فوق ستاره آبی اناری‌ها به طور مشخص از بارتومئو خواسته تا نیمار را به نیوکمپ باز گرداند.

بارتومئو اما در واکنش به این ادعا اظهار داشت: بیایید یک بار برای همیشه این افسانه و خیالبافی ها را تمام کنیم؛ مسی برای جذب برخی بازیکنان خاص از بارسلونا درخواست نمی‌کند؛ تنها چیزی که او می‌خواهد یک تیم قدرتمند و رقابت‌جو است.

رئیس قهرمان لالیگا در ادامه به گمانه زنی ها در خصوص جدایی «عثمان دمبله» نیز پایان داد و خاطرنشان کرد: دمبله بازیکنی جوان و مستعد است که بُعد تازه ای به تیم می‌افزاید؛ تماشای بازی او جذاب است و به عقیده من از نیمار هم بهتر است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha