۱۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۸
کد خبرنگار: 1690
کد خبر: 83383287
۰ نفر

برچسب‌ها

خادمان حرم رضوی (ع) از ایرنا قزوین بازدید کردند

قزوین - ایرنا - خادمان بارگاه منور و مطهر آستان قدس رضوی (ع) و اعضای کاروان زیر سایه خورشید روز سه شنبه از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان قزوین بازدید کردند.

این بازدید به مناسبت گرامیداشت روز قلم و دهه مبارک کرامت انجام شد.

محسن اسلامی خادم الرضا (ع) و نماینده خادمان آستان قدس رضوی در این بازدید گفت: زحمات و خدمات اصحاب رسانه و اهمیت کار آنها برای جامعه برکسی پوشیده و پنهان نیست و امروز رسانه ها در خیلی از حوزه های اجتماعی و فرهنگی پیشتاز هستند.

وی با اشاره به تقارن روز قلم و دهه مبارک کرامت، اظهار داشت: این تقارن فرصتی شد تا به نمایندگی از آستان قدس رضوی و با عنایت ویژه حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در محضر رسانه ها حاضر شده و از تلاش آنان تقدیر کرده و به آنان خدا قوت بگوئیم.

اسلامی افزود: بدون شک لطف و عنایت خاصه ثامن الحجج (ع) امروز نصیب شما شده و این موضوع اتفاقی و تصادفی نیست.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت قلم، گفت: قلم به قدری اهمیت دارد و ارزشمند است که خداوند متعال سوره ای را به این نام نازل کرده است.

علی حیدر شاه حسینی، رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان قزوین نیز در جریان این بازدید به معرفی این رسانه پرداخت و گفت: ایرنا قدیمی ترین خبرگزاری و موسسه خبری کشور است که در سال ۱۳۱۳ با نام آژانس خبری پارس شروع به کار کرد و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی نیز با نام خبرگزاری جمهوری اسلامی و نام مخفف ایرنا به فعالیت خود ادامه داد.

وی با بیان اینکه ایرنا رسانه دولت و ملت است، اظهار داشت: ایرنا به عنوان رسانه رسمی و مادر در کشور، متعلق به مردم و نظام بوده و در خدمت آنهاست.

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان قزوین در ادامه با اشاره به تغییر در سایت این رسانه، گفت: تغییرات جدید در ایرنا با هدف راه اندازی بخش های چند رسانه ای و تقویت فیلم و صدا و… انجام شده و قابلیت های جدیدی داراست که اخبار و رخدادها را به شکل بهتر و به روزتری در اختیار مخاطبان و جامعه قرار می دهد.

محمد کشاورز رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین نیز در این دیدار حضور داشت و توضیحاتی در خصوص فعالیت رسانه ها از جمله ایرنا در استان قزوین ارایه کرد.

۳۰۱۳