۱۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۱
کد خبرنگار: 2203
کد خبر: 83383240
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۳۸ سری جهیزیه در خراسان جنوبی اهدا شد

بیرجند - ایرنا - ۲۳۸ سری جهیزیه به زوج های نیازمند چهار شهرستان مرزی استان خراسان جنوبی در آیینی با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و استاندار خراسان جنوبی اهدا شد.

این جهیزیه که با مشارکت قرارگاه شهید ناصری، آستان قدس رضوی و خیران تهیه شده است شامل یخچال، سرویس چینی، ماشین لباسشویی، سرویس قاشق و چنگال، پنکه، اجاق گاز، جارو برقی، فرش، قوی و کتری، سرویس پلاستیک، پتو و سرویس قابلمه است.

این اقلام امروز از بیرجند به مقصد شهرستان های سربیشه، نهبندان، زیرکوه و درمیان بارگیری و ارسال شد تا در اختیار زوج های جوان قرار می‌گیرد.

فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی روز شنبه در این آیین گفت: از ابتدای امسال ۱۰۰ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند در شهرستان های مرزی استان توزیع شده است.

سرهنگ غلامعلی تناکی افزود: تامین جهیزیه برای زوج های نیازمند، از طرح هایی است که سپاه در زمینه ازدواج آسان در دستور کار خود قرار داده است.

وی قبل از این در نشست خبری گفته بود: تا پایان سال جاری با مشارکت آستان قدس رضوی و خیران یکهزار سری جهیزیه بین زوج های مناطق مرزی استان توزیع می‌شود.

فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی اظهار داشت: پارسال ۴۲۰ سری جهیزیه به ارزش ریالی ۱۰ میلیون تومان بین زوج های جوان مناطق مرزی و محروم استان با کمک آستان قدس رضوی و خیران توزیع شده است.

در این آیین معاون امداد و محرومیت زدایی آستان قدس رضوی به زوج های جوان این آیین قول سفر دو روزه رایگان به مشهد مقدس و استاندار خراسان جنوبی قول تامین تسهیلات ارزان قیمت خرید مسکن به میزان ۴۰۰ میلیون ریال را دادند.

۷۵۵۷* ۶۰۵۴

اخبار مرتبط