۱۵ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۱
کد خبرنگار: 2961
کد خبر: 83383009
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق زن در بافق دستگیر شد

یزد - ایرنا - جانشین منطقه انتظامی بافق گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان یک زن سارق ۲۰ ساله را با طلا و جواهرات مسروقه دستگیر کردند.

سرهنگ حسن یزدانی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بافق با اطلاع از سرقت مقادیری طلا و جواهرات از خانمی در خیابانهای شهر، اقدامات لازم را برای شناسایی و دستگیری سارق انجام دادند.
وی تصریح کرد: با پیگیری مستمر و اقدامات فنی پلیسی، در نهایت سارق که خانمی ۲۰ ساله بود شناسایی و دستگیر شد.
این مسئول انتظامی اضافه کرد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی در بازجویی پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت: زمانی که خانم مورد نظر برای خرید و فروش طلا از مغازه زرگری خارج و در حال عبور از خیابان بود کیف وی را سرقت کردم.
جانشین منطقه انتظامی بافق، ارزش ریالی طلاهای کشف شده را ۱۶۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت مقدمات تحویل جواهرات سرقتی به مال باخته در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: متهم به همراه پرونده تشکیل شده به مقام قضایی معرفی شد.
یزدانی، همچنین از کشف یک دستگاه خودروی مسروقه توسط سه نفر متواری از کمپ ترک اعتیاد توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان خبر داد گفت: با اعلام خبری مبنی بر سرقت یک دستگاه خودرو پیکان وانت در بافق، ماموران پلیس آگاهی شهرستان، موضوع شناسایی و دستگیری سارق و کشف خودرو را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با تلاش مستمر و اقدامات پلیسی، موفق شدند سه نفر سارق را شناسایی و دستگیر کنند.
یزدانی تصریح کرد: با دستگیری سارقان محرز شد که هر سه نفر از کمپ ترک اعتیادفرار کرده و با سرقت خودرویی در نزدیکی کمپ از محل متواری شده و پس از مدتی خودرو را در خیابان رها کرده اند.
جانشین منطقه انتظامی بافق با اشاره به اینکه خودرو به صورت بلاصاحب در کمتر از دو ساعت در یکی از خیابان های سطح شهر کشف شد، تصریح کرد: متهمان پس از طی مراحل قانونی به محل کمپ ترک اعتیاد انتقال داده شدند تا بعد به جرم آنها رسیدگی شود.

از ابتدای سال کشف مواد مخدرو سرقت و بزه کاری در بافق وجود داشته که به علت مقدار کم آن مخابره نشده است.

مرکز شهرستان ۵۰ هزاری نفری بافق در فاصله ۱۲۰ کیلومتری یزد قرار دارد.

۷۵۴۳/‏‬ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =