ملاقات رئیس فدراسیون هندبال با همتایان خارجی‌اش

تهران- ایرنا- علیرضا پاکدل که برای حضور در اجلاس فدراسیون جهانی در سوئد حضور دارد با روسای فدراسیون‌های چند کشور اروپایی دیدار کرد.

رئیس فدراسیون هندبال ایران که برای شرکت در اجلاس فدراسیون جهانی در سوئد حضور دارد جلسات و رایزنی‌هایی با مسئولان جهانی داشت و در ادامه دیدارهای خود با روسای چند فدراسیون اروپایی نیز گفت و گو داشت.

علیرضا پاکدل با روسای فدراسیون‌های کرواسی، ژاپن و ایسلند دیدار کرد. رئیس فدراسیون در ملاقات با تومیسلاو گراهوواک رئیس فدراسیون کرواسی و همچنین رئیس کمیسیون حکمیت فدراسیون جهانی هندبال ضمن بررسی روند اجرایی تفاهم نامه همکاری دو جانبه‌ای که بین فدراسیون ایران و کرواسی وجود دارد، در خصوص طرح توسعه ورزش هندبال برای جوانان بحث و تبادل نظر کرد.

همچنین مقرر شد به زودی از دانش مربیان سطح اول کرواسی جهت هندبال پایه و جوانان در ایران استفاده شود. در پایان موضوع برپایی اردوهای مشترک میان دو کشور مورد ارزیابی قرار گرفت.

علیرضا پاکدل بعد از این ملاقات به دیدار کانجی واکوناگا رئیس فدراسیون هندبال ژاپن رفت که در این دیدار هم برگزاری دیدارهای مشترک در حوزه بانوان و آقایان مورد توجه دو طرف بود. رئیس فدراسیون ژاپن ضمن امیدواری به صعود تیم ملی ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو افزود: حضور هندبال ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بسیار قابل توجه خواهد بود. علیرضا پاکدل هم در این دیدار از پیشرفت های هندبال ژاپن در بخش میزبانی رقابت‌های مختلف گفت و خواستار برگزاری دیدار های مشترک شد.

رئیس فدراسیون هندبال ایران همچنین با همتای ایسلندی‌اش نیز دیدار کرد. پاکدل در دیدار با گوماندور اولافسون رئیس فدراسیون ایسلند که با حضور حسن مصطفی رئیس فدراسیون جهانی همراه بود درباره مسائل مختلف برای پیشرفت هندبال کشورمان رایزنی کرد. در این دیدار دو طرف ضمن ارزیابی شرایط موجود در زمینه افزایش همکاری‌های دو جانبه مقرر شد در رابطه با توسعه هندبال به زودی سند همکاری میان دو کشور امضا شود. همکاری در زمینه آموزش مربیان از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه ایران و ایسلند بود.

پاکدل همچنین با بدر محمد طیاب نایب رئیس فدراسیون جهانی، خزانه دار و عضو هیئت رئیسه کنفدراسیون آسیا دیدار کرد که در این دیدار مقرر شد همکاری‌های بین ایران و آسیا به بالاترین حد ممکن برسد. همچنین علیرضا پاکدل طرح های توسعه ای و هندبال خانواده در قالب هندبال همگانی را به آسیا ارائه داد که مورد استقبال قرار گرفت. بدر محمد طیاب ضمن تقدیر از فعالیت های فدراسیون هندبال ایران در زمینه توسعه و قهرمانی و کسب مقام سوم هندبال ساحلی کشورمان اعلام کرد با همکاری آسیا دوره ها و کلاس های آموزشی و مربیگری در سطوح بالا به میزبانی ایران برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =