۲ ملی‌پوش والیبال از آمریکا به بحرین می‌روند

تهران - ایرنا - ۲ بازیکن تیم ملی والیبال ایران پس از پایان لیگ ملت‌ها، از شیکاگو به بحرین سفر می‌کنند تا در مسابقات جوانان جهان هم به میدان بروند.

تیم ملی والیبال ایران بامداد امروز راهی شیکاگو آمریکا شد تا در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال به میدان برود. این مسابقات از بامداد پنجشنبه ۲۰ تیر به وقت تهران آغاز می‌شود و بامداد دوشنبه ۲۴ تیر به پایان می‌رسد.

مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان نیز قرار است از ۲۷ تیر تا ۵ مرداد در بحرین برگزار شود. از مدت‌ها پیش سه بازیکن رده سنی جوانان در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور داشتند و کادر فنی تیم جوانان خواستار همراهی آنها در رقابت‌های قهرمانی جهان بودند.

از یک هفته پیش مرتضی شریفی به تیم جوانان ملحق شد اما نام پوریا یلی و محمدرضا حضرت‌پور در فهرست نهایی ایران برای مرحله پایانی لیگ ملت‌های والیبال قرار دارد.

با تصمیم ایگور کولاکوویچ، قرار است این دو بازیکن پس از پایان لیگ ملت‌ها، به صورت مستقیم از شیکاگو به منامه بروند تا تیم جوانان را همراهی کنند.

ایران تا کنون فقط یک بار موفق به کسب مدال برنز در رده سنی جوانان شده است اما در این دوره، شاگردان بهروز عطایی امید زیادی برای رسیدن به فینال دارند. در سال ۲۰۱۷ ایران قهرمان نوجوانان جهان شد و بخش زیادی از بازیکنان آن تیم حالا در تیم جوانان حضور دارند.

علاوه بر شریفی، یلی و حضرت‌پور، امیرحسین اسفندیار، امیرمحمد فلاحت‌خواه، مهران فیض امام دوست، مهدی جلوه و امیرحسین توخته از دیگر ستاره‌های تیم جوانان محسوب می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =