۱۴ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۷
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83382222
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه میامی: مشارکت عمومی در طرح سفیران اجتماعی ضرورت دارد

شاهرود- ایرنا- امام جمعه میامی گفت: برای اجرای طرح سفیران اجتماعی درشهرستان میامی مشارکت مردم ومسئولان ضروری است.

حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی در مسجد جامع این شهر، با اشاره به اینکه شهرستان میامی برای اجرای طرح سفیران اجتماعی انتخاب شده است، افزود: مخاطب این طرح نوجوانان با محوریت مساجد هستند و سفیران اجتماعی فرصت مناسبی برای کاهش آسیب‌های جامعه است‌.

وی گفت: ترویج مسجدمحوری، سبک زندگی اسلامی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی از اهداف این طرح است.

امام جمعه میامی، ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت، افزود: عطر رضوی در زندگی مردم جریان داشته و فرهنگ عزت و کرامت باید در جامعه ترویج شود.

خطیب جمعه میامی با اشاره به اینکه دهه کرامت بهترین فرصت برای ترویج سیره و سبک زندگی رضوی و اسلامی است، تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، نیاز است برنامه‌های فرهنگی، هنری و دینی مهمی در شهرستان اجرا شود.

صفایی پور با توجه به اقدامات آمریکا و اروپا در نقض تعهدات برجام، اظهار داشت: وعده‌های تکراری اروپا تاکنون نتیجه نداشته و آنها باید مسئولیت پیامدهای احتمالی اجرانشدن برجام را بپذیرند.

صفایی پور با اشاره به دیدار کارگزاران حج با رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: حج نماد وحدت مسلمانان جهان است و در ایام حج باید عزت حجاج ایرانی حفظ شود.

امام جمعه میامی با اشاره به اینکه بقاع متبرکه می‌تواند قطب فرهنگی محسوب شود، گفت: بقاع متبرکه شناسنامه فرهنگ اهل بیت (ع) هستند.

۷۳۵۷/‏۶۱۶۷/۶۱۰۳

برچسب‌ها